Rüyada Kekeme Görmek

Rüyada kekeme görmek iki şekilde tabir edilir. Bunlardan birincisi iyi huylu, sakin tabiatlı, insanlara karşı naif ve kibar, merhametli bir zat manasındadır. Bu kişi sahip olduğu özelliklerle çevresinin ve ailesinin sevgisini kazanmıştır ve ömrü boyunca da sevilen bir insan olacaktır. İyi bir evlat, iyi bir çalışan, iyi bir patron, iyi bir anne baba… Her alanda görevlerini yerine getiren, eksiği olsa dahi güzel ahlakı ve huyu yüzünden kimsenin eksikleri yüzüne vurmayacağı bir insandır. Bu rüyanın bir başka yorumu ise kişinin hayatındaki iki konu arasında adeta sıkışıp kalması manasındadır. Rüya sahibi önem verdiği konuların arasında denge kurmakta zorlanacak, birini idare etse diğeri patlak verecektir. Denge kurmaya çalıştığı konular kişilerle alakalı da olabilir, bir hayat düzeniyle alakalı da olabilir. Bu rüya kişinin yıpranmasını ve arada kalmanın verdiği yorgunlukları anlatır.

Rüyada Kekeme Olmak

Rüyada kekeme olduğunu görmek kişi açısından çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin huyunun ve ahlakının güzelliğine işarettir. Sadece iyi huylu bir insan değildir. O aynı zamanda iyi bir kuldur. Böyle bir rüya kişinin hem dünya hem ahret hayatı için görevlerini yerine getiren, hazırlık yapan, sözü naif, dili yalansız, malı haramsız bir insan olduğunu gösterir.

Rüyada Başkasını Kekeme Görmek

Rüyada bir başkasını kekeme olarak görmek rüya sahibinin hanesine bir bebek müjdesinin gireceği ile tabir edilir. Bu bebek kardeşinin bebeği de olabilir, kendi bebeği de. Eğer rüya sahibinin çocuk sahibi olmak gibi bir düşüncesi yoksa ya da şartlar bunu imkânsız kılıyorsa,  mutlaka kendi evladı kadar seveceği bir bebeğin müjdesi olacaktır.

Rüyada Kekeme Biriyle Konuşmak

Rüyasında kekeme biriyle konuştuğunu ya da böyle biriyle tanıştığını gören kişi için sevindirici bir gelişme yaşanacaktır. Bu gelişme var olan bir konudan ziyade yeni bir konuya dairdir. Sürpriz sayılacak bir konu olması muhtemeldir. Ayrıca bu rüyanın bir diğer yorumu da kişiye yol arkadaşlığı edecek hakiki bir dostun varlığıdır. Böyle bir dosta sahip değilse, rüya sahibi çok sağlam bir dost kazanacaktır. Öyle ki akrabalarından üstün tutacak ve hatta kardeşi yerine koyacak kadar çok güvendiği bir insan olacaktır. Bu insan rüyayı gören kişiye ömür boyu destek olacak biridir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın