Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyada kendi düğününü görmek hüzün verecek haberlere işarettir. Bu haberler rüya sahibinin sevdiği insanların kötü haberleri olacaktır. Çok kıymet verdiği birinin ya da birilerinin başına gelen bir haberi duyup, büyük üzüntü yaşamaya delalettir. Rüyasında kendi düğününü gören kişi bu üzüntülerle kahrolacaktır. Rüyada düğün görmek iyiye yorulur. Fakat kendi düğününü görmek şer haberlerin alametidir. Yalnız burada mühim bir nokta vardır. Kendi düğününü gören kişi bu düğünde bir müzik işitmiyorsa ve eğlence yoksa o halde bu rüya iyiye döner. Sevinçli günlere ve mutlu edecek olaylara gebedir.

Rüyada Kendi Düğününe Yetişememek

Rüyada kendi düğününe geç kaldığını ya da hiç gidemediğini gören kişi, içinde derin bir mahcubiyet duygusu yaşıyordur. Bu mahcubiyet duygusu bir hata yapmış olmaktan kaynaklanmaz. Yardıma muhtaç ya da sıkıntıda olan bir yakınının veya ahbabının derdine çare bulamamaktan kaynaklıdır. Rüya sahibi zor durumda olan bir sevdiği için elinden bir şey gelmemesinin üzüntüsünü hisseder.

Rüyada Düğününde Oynamak

Rüyada kendi düğününde oynamak hayırlı sayılmaz. Bu rüyayı gören kişinin bir yakınını ya da iyi sayılan bir kimseyi kaybetmesi söz konusudur. Bu kayıp ile birlikte üzülecek ve kaybettiği kişi için çokça dua edecektir. Hatta kaybettiği o kişinin adına hayırlar yapmak isteyecektir.

Rüyada Düğününde Ağlamak

Rüyada kendi düğününde ağladığını gören kişi bir ölüm haberinin ardından sarsılacak, bu sarsılma neticesinde birçok işi bırakacaktır. Fakat bu uzun sürmeyecek ve hayata yine sarılmak için kendini teskin etmeye gayret edecektir. Hayatta elini eteğini çekmenin bir fayda sağlamayacağını idrak eden kişi, hayata tutunmak için kendisine vesileler arayacaktır. Bu çaba sayesinde, hayatının altüst olmasını engelleyecektir.

Rüyada Başkasının Düğününü Görmek

Rüyada başkasının düğününü görmek ve o düğüne icabet etmek kişi için hayırlıdır. Kendi düğününü görmenin aksine, başkasının düğününe gitmek şerlerin gideceğine işarettir. Kişi iç dünyasındaki üzüntü veren olaylardan kurtulur, işlerini yoluna koyar ve gönlü feraha erer.

Rüyada Düğün Kalabalığı Görmek

Rüyasında düğün kalabalığı gören kişi gerçek hayatta da kalabalık bir topluluğun içine girer ve üzüntülü ya da sevinçli bir hadisede insanlarla beraber bulunur. Bu hadiseler bir cenaze olabileceği gibi, bir düğün ya da kutlama da olabilir. Rüyada kişinin kalabalığa girmesiyle birlikte hissettiği duygu bu rüyanın yorumunda önemlidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın