Rüyada Kaynar Su Görmek

Rüyada kaynar su görmek hayırlı bir rüya değildir. Rüyasında kaynar su gören kişinin yaşayacağı çok ciddi sorunlar vardır. Öyle ki, bu sorunlar yüzünden ruhi bunalım geçirebilir, depresyona girebilir. Yuvasında bazı sorunların çıkacağı, eşiyle arasının açılacağı, dostları tarafından üzüleceği gibi birçok sorun beraberinde gelebilir. Bütün bu sorunların yanında akacak çok fazla gözyaşı vardır. Kişinin manevi anlamda adeta bir buhran haline girmesine işarettir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise rüya sahibinin etrafındaki düşmanlardır. Bu düşmanlar ona her türlü zararı vermek için pusuda bekler gibi beklemekte, sürekli dedikodu yapan insanlar etrafını çevrelemektedir.

Rüyada Üstüne Kaynar Su Dökmek

Rüyada üstüne kaynar su döktüğünü görmenin iki yorumu vardır. Bu yorumlardan biri hayırlı, diğeri ise hayırsızdır. Bazı tabirciler, rüyasında üstüne kaynar su döken kişinin dini bakımdan makbul bir kul olduğunu söyler. Bu kişi görevlerini yerine getiren, kalben samimi ve ihlâslı bir kişidir. Başka bir rivayete göre ise üstüne kaynar su döküldüğünü gören kimse çok yanlış yoldadır. Malına haram, diline yalan, gününe günah karışmakta ısrarcıdır. Doğru olmayan ve hukuka aykırı işlerle uğraşmakta ve hem bu dünyasını hem öteki dünyasını mahvetmektedir.  İyi ihtimal ile pişman olursa şanslı sayılır. Fakat bu kişi pişman olduğu zaman da kendine acımasız davranacak ve kendini çok hırpalayacaktır. Pişman olmaz ve bu günahlara devam ederse işin içinden hiç çıkamayacaktır.

Rüyada Kaynar Suyu İçmek

Rüyada kaynar su içmek zelil duruma düşecek yanlış işlere girişen kişi ile tabir edilir. Bu kişi çok kritik ve hayatını altüst edecek bir hata yapmak üzeredir. Bu hatasından derhal vazgeçmezse çok büyük üzüntüler yaşayacaktır. Ayrıca bu rüya tövbeye de delalettir. Hata yapan, yanlış işlerle meşgul olan kişinin tövbe etmesi gerektiğine dair bir ikazdır aynı zamanda.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın