Rüyada Kavun Yemek

Rüyada kavun yemek kişinin yaşadığı streslerin yükünün çok olduğuna, onun tahmininden daha çok yıprattığına, vücudunun dahi hasar göreceği kadar üzüntülere girdiğine işarettir. Bu rüya gören kişinin sağlığı bozulur, beklemediği hastalıklarla uğraşır. Başka bir rivayete göre ise rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda büyük problemler yaşayıp, hayatının düzeninin ters düz olacağına delalettir. Bu sıkıntıların ardından çevresiyle olan ilişkiler ve aile hayatındaki huzur da bozulabilir.

Rüyada Tatlı Kavun Yemek

Rüyada tatlı kavun yemek hayra yorulur. Kişinin yaşadığı sorunlar ve tatsızlıkların artık geçme vakti gelmiştir. Birçok yıpratıcı meselenin ardından sorunlar yavaş yavaş düzelecek ve kişi kaybettiklerini tekrar kazanacaktır. Varsa aile içindeki huzursuzluklar tatlıya bağlanacak, eşler arasında bir problem yaşanıyorsa bunlar çözülecek, kişinin ticari kaybı ya da maddi sıkıntısı varsa geçecektir.

Rüyada Kavun Çekirdeği Yediğini Görmek

Rüyada kavun çekirdeği yediğini gören kişinin itibarı ve kıdemi artacaktır. Çalışan bir kimseyse terfi alacak, iş sahibi bir patronsa ticari hacmi genişleyecek, bir makamın başındaysa daha yüksek bir makama gelecektir. Bu yükselişiyle beraber daha çok hayır yapacak ve hem insanların saygısını hem takdirini kazanacaktır.

Rüyada Karpuz Kavun Yemek

Rüyada karpuz kavun yediğini gören kişi için bu rüya borçlardan kurtulmaya işarettir. Bir bankaya veya insanlara olan borcun ödeneceği ve rüya sahibinin üzerindeki yükü atacağı şeklinde tabir edilir. Bu ferahlamayla birlikte kişinin kısmeti de açılacaktır. Yapacağı işler bereketli ve hayırlı olacaktır.

Rüyada Kavun Kesmek

Rüyada kavun kesmek hayra alamet değildir. Bu rüya kişinin sıkıntılı bir olay ile yüzleşeceği manasına gelir. Beklemediği bir anda keyfini çok kaçıracak şeyler duyacak ya da yaşayacaktır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!