Rüyada Kaşık Görmek

Rüyada kaşık görmek hayırlı bir rüyadır. Bu rüya ev içinde mutluluğa, berekete, sağlığa ve huzura delalettir. Rüyasında kaşık görenin işlerinde artış olur. Hane içindeki huzurunda ve rızkında bollaşma olur. Sıkıntıda olan işleri açılır. Rüyada kaşık görmenin başka bir yorumu ise yardımı dokunacak iyi yürekli bir insandır.

Rüyada Gümüş Kaşık Görmek

Rüyada Gümüş kaşık görmek elde edilecek bir servete işarettir. Rüya sahibi bir mülk ya da çok miktarda para kazanacaktır. Bu kaşığı elinde tuttuğunu gören kişi bu serveti tez vakitte edinecektir. Rüya sahibi, gördüğü gümüş kaşıkla yemek yiyorsa hayattaki birçok alanda istediklerine kavuşacaktır.

Rüyada Altın Kaşık Görmek

Rüyada altın kaşık görmek gümüş kaşık görmek gibi yorumlanır. Ancak altın kaşık görmek birden bire, umulmadık şekilde zenginleşmeye işarettir. Bu altın kaşıkla yemek yiyen kişi çok zengin olacaktır fakat zenginlik ve para ona mutluluk getirmeyecektir.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek

Rüyada tahta kaşık görmek sadakati yüksek bir zat ile tabir edilir. Bu sadık insan, rüya sahibinin yuva kuracağı kişi de olabilir, hayatta her konuda yanında olacak çok sağlam bir dost da olabilir. Rüyasında gördüğü tahta kaşıkla yemek yiyen bir kimse dünya hayatındaki lezzetleri ve keyifleri tadacak güce sahip olacaktır. Bu kişi hayatını çok mutlu olarak ve neşe içerisinde geçirir.

Rüyada Kaşık Yıkamak

Rüyada kaşık yıkamak kirlerden arınılacağına yahut kişinin yaşadığı bir sağlık probleminden kurtulacağına delalettir. Bu rüyanın başka bir yorumu ise kişinin vesvese yaptığı meselelerde zihninin rahatlayacağıdır.

Rüyada Kaşık Kırmak

Rüyada kaşık kırmak rüya sahibinin hane bütçesiyle ilgili zorluklar çekeceğine, hesapta olmayan masraflar ve ödemelerle dara düşeceğine işarettir. Başka bir rivayete göre bu rüya evin huzurunun kaçmasına, bereketinin azalmasına yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın