Skip to Content

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Ekonomik açıdan dikkat gerektiğine dikkat çeken bu rüya, rüya sahibinin cömertliğinin maddi açıdan sıkıntılar yapabileceğine delalettir. Rüyada keçi yavrusu görmek rüya sahibinin her konuda atacağı adımlara tek başına karar vermek istemesinin ve hiçbir noktada destek görmek istememesinin problemlere sebep verebileceği rivayet edilir.

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek güzelliklerle tabir edilir. Rüyasında keçi gören kimsenin sağlam temellere oturan bir arkadaşa sahip olduğu ve bu arkadaşın biraz huysuzluk yaptığı işaret edilir. Bir diğer önemli tabir de rüyada keçinin bolluğu ve bereketi işaret ettiği gibi hayırlı evlatlara da delalettir.

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Bir süre sıkıntılar yaşanacağının habercisi olan bu rüya sıkıntılar ardından gelecek olan güzelliklere de delalettir. Ayrıca hanesinin bolluk ve bereket geleceği rivayet edilir. Keçilerin renklerinin beyaz olması rüya sahibinin iç güzelliğine alamettir.

Rüyada Keçi Eti Yemek

Rüya sahibinin tasarruf etmek ve harcamalarında mantıklı adımlar atması konusunda sıkıntılar çektiğine ve bu durumun da birikimlerinin tükenmesine yol açacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Siyah Keçi Görmek

Rüya sahibinin hayatının kontrolünün başkalarının elinde olduğunu işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin zorluklarla baş etmek ve bazı durumlara karşı sorumlu olmak konusunda sıkıntı çektiğini rivayet eder. Bu rüyayı gören kimsenin kendine güven duyarak atak bir kimse olması gerektiği tabir edilir.

Rüyada Keçi Sağmak

Bekarlar için hayırlı izdivaçları tabir eder. Rüyada keçi sağmak rüya sahibinin ekonomik açıdan rahatlayacağına ve dünya nimetlerinden yararlanacağına delalet olarak kabul edilir.