Rüyada Kavga Edenleri Görmek

Rüyada kavga görmek gerçek hayatta olduğu gibi rüyalarda da iyiye işret niteliği taşımaz. Rüyada kavga edenleri görmek ise çoğu zaman yakın bir çevrede tanınan insanlar arasında yaşanan bir huzursuzluğun göstergesi kabul edilir. Bu çekişme veya anlaşmazlık rüya sahibinden gizleniyor olabilir ya da rüya sahibinin bu kavgalı olma durumunun bilmemesi istenmiş olabilir. Özellikle aile eşrafında rastlanan bu durumların rüyalara kavgaya şahit olmak şeklinde yansıyabileceği yorumların açıklamalarında yer alır.

İki tarafın kavgasında haklı görülecek tarafın ya da destek olunacak kişi veya kişilerin belirlenememesi genellikle kavganın aile içinde yaşanacağı şeklinde yorumlanabilir. Seçtiği taraf ile haksız bulduğu taraf arasındaki ilişkilerin tehlikeye atılacağı noktasında rüyayı gören kimsenin daha makul davranması gerektiğine dair de bir gönderme niteliği taşıyan bu rüya aynı zamanda rüyadaki kavgayı görmekle kalmayıp kavgaya karışıyorsa daha çok pişmanlıkla sonuçlanabilecek bir eylemin içerisinde demektir.

Rüyada Kavgalıları Barıştırmak

Bu durum da tıpkı gerçek hayatta olduğu haliyle yorumlanır. İki kişinin kavgası ortasında kalmış kişi rüyada anlaşmazlık ve husumet içerisine giren kişileri barıştırıyorsa mevcut sıkıntılarını aşacak ve pişmanlık duygusunu da yenecektir.

Umursamazlıktan daha çok sorumluluğu üzerine alan kişilerin görebileceği bir rüya olarak kavgalıları ayırmak ya da onlarla birlikte oturup konuşmak da rüya görenin özel hayatındaki ilişkilerde arabuluculuk görevini üstleneceği şeklinde yorumlanır ve böylece sıkıntılarından kurtulacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın