Rüyada Kedi Öldürmek

Bir teyakkuza delalettir. Rüyada kedi öldürmek rüya sahibine garezi olan ve ona iyi niyetle yaklaşmayan bir kimsenin esas niyetinin anlaşılıp, ondan uzak durulacağına delalettir. Kötü niyetli olan kişinin harama göz diken ve çevresindeki insanlara hiç faydası olmayan boş bir kimse olduğu işaret edilir.

Rüyada Evde Kedi Görmek

Güvenilen kişiler hakkında daha dikkatli olunması gerektiğine dikkat çeken bir rüyadır. Rüya sahibinin evinde kedi görmesi, hanesinden bazı şeylerin çalınma ihtimaline yorulur. Yeterince tanıdığına inanılan, güven duyulan bazı kötü niyetlikişilerin haneye yakınlığı rivayet edilir.

Rüyada Siyam Kedisi Görmek

Hayırlı ve güzel ahlaklı bir dostluğa delalettir. Rüya sahibinin bu dostluk ile ömür boyu yalnızlık çekmeyeceği rivayet edilirken, evli olmayan birinin bu rüyayı görmesi evliliğe delalettir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüya sahibinden faydalanan ve hiçbir yararı olmayan bir kimseden uzaklaşmaya rivayet eder. Uzun zamandır kullanıldığının farkında olan ancak rüya sahibinin bu konuda ne yapabileceğinin farkında olmadığı için bu duruma katlandığına delalettir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Özellikle çalışma hayatındaki rekabeti tabir eder. Rüyasında yılan öldürdüğünü gören birinin çalışma ortamındaki başarılarıyla diğerlerinden sıyrılacağı ve adından bahsettireceği alamet olur. Aynı zamanda hanedeki huzura ve refaha nazar değme ihtimalinin habercisidir.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

Rüya sahibinin ideallerine uygun bir kimseyi bir türlü bulamadığını işaret eden bir rüyadır. Rüyasında siyah yılan öldürdüğünü gören kişinin hayat arkadaşıyla az bir süre sonra tanışacağı ve mutlu bir beraberlikleri olacağı rivayet edilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın