Rüyada Kazı Görmek

Rüyada kazı görmek, toprak altında bir şeyler arandığını görmek; çalışkan, meraklı, kuşkucu, işgüzar bir kişilik ile sembolize edilir. Hayatından memnun olmayan, sürekli yenilik peşinde koşan, az bir nimet ile yetinmeyip daha fazla kazanç sağlamak için uğraş veren azimli, bazen de tamahkâr ve bencil insana yorumlanır.

Rüyada kazı görmek rüyanın görüldüğü yere göre ayrı yorumlanır. Rüyada hane içinde kazı yapıldığını görmek; fitne fesat peşinde olan kötü kimselerin, meraklı kişilerin özel hayata müdahalesi olarak yorumlanır. Rüyada hane dışında bahçe içinde kazı yapıldığının görülmesi sırların ve özel meselelerin deşifre edilmeye çalışıldığına, bir mağara içinde kazı yapıldığının görülmesi ise yeni kazanç ve gelir elde etme olanaklarının zorlaşacağına tabir edilir.

Rüyada Çamur İçinde Kazı Yapıldığını Görmek

Rüyada çamur görmek ala değildir. Rüyada çamur içinde kazı yapıldığını ve bir şeyler arandığını görmek belalı işlere, hayırsız boş uğraşlara, hayatı zora sokacak fenalıklara yorumlanır.

Rüyada Kazı İşine Yardım Etmek

Rüyada kendi menfaatine değil de başkaları için fayda sağlayacak kazı işlerinde bulunduğunu görmek hayır işlerinde bulunmaya, birilerine gelir veya iş kapısı yaratmak için uğraş vermeye açıklanır. Bu rüya bazı tabirlerde birinin tamahkârlığına ortak olup haksız kazanç sağlanması şeklinde de açıklanır.

Rüyada Kazıdan Altın Çıktığını Görmek

Rüyada görülen altın büyük bir şanstır, kazıdan altın çıktığının görülmesi de haneye maddi kazanç sağlayacak bir ganimetin ele geçmesine, bir miras ya da yardım alınacağına veyahut da çok zor bir işin tamamlanarak mükâfatının görüleceğine işaret olarak açıklanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın