Rüyada Kendini Hasta Görmek

Rüyada kendini hasta görmek kişinin ruhsal sorunları olduğuna ve kendi içindeki devinimleri, içinden çıkmadığı sorunları, melankolik tavırları ile alakalı bilinçaltına yerleşen endişe ve kaygılarıdır. Hiç bir sağlık problemi olmadığı halde rüyasında kendini hasta gören kişinin büyük bir yalnızlık ve buhran içerisinde olduğu şeklinde açıklanır.

Rüyada kendini hasta görmek; kişinin yaşadığı hayattan yılgınlığına, ağır yükümlülüklere cevap verememesine, mutsuzluğuna ya da yapmış olduğu yanlışlar, kırdığı insanlar yüzünden kendi vicdanı ile hesaplaşmasına yorumlanır. Çok nadir bazı durumlarda ise bu rüyayı gören kişi gerçekten bir hastalığa yakalanır.

Rüyada Kendini Ağır Hasta Görmek

Rüyada kendini ağır hasta görmek; kişinin yaşadığı ağır travmalardan kurtulacağına, üzüntü ve strese sebep olan nedenlerin ortadan kalkacağına, sağlığının daha da iyi olacağına delalet sayılır. Rüyada ağır hastalından kısa sürede iyileştiğini görmek; maneviyatın kuvvetleneceğine de yorumlanır.

Rüyada Kendini Ölüm Döşeğinde Görmek

Kişinin kendini rüyasında ölmek üzere olduğunu görmesi; iç çatışmalarının sona erip, kendini hızla toparlayacağına, manevi rahatlık içerisine gireceğine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise kişinin kendini ölüm döşeğinde görmesinin bir yakınının hastalık haberini duyacak olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Kendini Hastanede Görmek

Kişinin günahlarından arınıp ruhen tedavi olacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada hastanede olduğunu, hasta yatağında yatıyor olduğunu görmek; bir yoruma göre de fenalığınızı isteyen, aileniz ile aranıza fitnelik sokan insanların varlığına işaret eder. Rüyada kendini hastanede hasta yemeği yerken görmek; gerçekte hasta olacağına fakat iyileşip hastaneden çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Hasta Görmek

Rüyada hasta görmek; kişinin vicdan azabı duyduğu bir fenalığına işaret sayılır. Çoğu rüya tabircilerine göre rüyada hasta görmek; dini görevlerin yerine getirilmemesi, inanç zayıflığıdır. Bazı tabirlere göre de rüyada hasta görmek; geçici süreli ayrılıklara işaret sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın