Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Rüyada kaybolduğunu görmek, insanın yaşantısına yön veren kendi durum ve vaziyetlerine içsel bir bakış açısıdır. Bilinçaltına atılan endişe, kaygı, merak, tutunamamak, yalnız kalmak gibi öznel niteliklerin yansıması rüyada kaybolmak, kaybolduğunu görüp telaşlanmak şeklinde akseder. Kişinin rüyada kaybolması anlamlandırılmak istendiğinde rüyanın seyrine, nerede ve nasıl göründüğüne, ortamın kalabalık veya tenha oluşuna veya diğer nesne ya da eylemlerin varlığına göre değerlendirilir.

Rüyada kaybolduğunu görmek, genel olarak rüya yorumcularını iki farklı görüşte karşı karşıya getirir. Bazı tabirciler rüyada kaybolmayı hayra yorar; kişinin izzet ve ululuğunun artacağına, ilim ve irfanından çevresine yayarak insanlara ışık tutacağına açıklar. Bazı tabircilere göre de rüyada kaybolduğunu gören kişi; nafile uğraşlar içerisindedir.

Rüyada Ormanda Kaybolduğunu Görmek

Rüyada ormanda kaybolmak eğer ağaçlar yeşil ve canlı ise kişiye bu rüya müjdedir; çok varlıklı bir dönem girecek, hem manen hem de madden tatminkar bir hayata girecektir. Rüyada mevzu, ağaçların sık, kurumuş ve dikenler ile sarılı bir ormanda geçiyor ise kişinin güç bela işler içerisinde bocalayacağına yorumlanır.

Rüyada Sokakta Kaybolduğunu Görmek

Rüyada sokakta kaybolmak; ortamın kalabalık oluşuna göre; kişinin kendisini toplum yararına adamasına, etrafı ile kaynaşıp insanlar için faydalı olmaya tabir edilir. Rüyada kaybolunduğu görülen sokak tenha ve sadece kendisi ise çevresinden soyutlanmaya, itibarının yok olduğuna veya bilmediği bir işe girerek çaresiz kalmaya, yardım görebileceği hiç bir durumun kalmadığından duyulacak korkuya işaret eder.

Rüyada Hafızasının Kaybolduğunu Görmek

Rüyada hiç bir şey hatırlamadığını, hafızasının kaybolduğunu görmek; kısa bir süre için çıkılacak yolculuğa, tatile, olumsuz anlamda inançlarını, değerlerini veya mevcut işini yitirmeye yorumlanır.

Rüyada Eşyalarının Kaybolduğunu Görmek

Rüyasında eşyalarının kaybolduğunu, aradığı halde eşyalarını bir türlü bulamadığını gören kimse gerçek hayatında da birtakım kayıplar ile karşılaşır. Eşyalarını kalabalık bir yerde kaybeden kimse bir hayır işinde yer alır.

Rüyada Parasının Kaybolduğunu Görmek

Bu rüya, paranın niteliklerine göre iyiye veya kötüye yorumlanabilir ancak rüyada para dünya işlerine simgedir ve rüyasında parasının kaybolduğunu görmek; maddi veya manevi zarar olarak açıklanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın