Rüyada Kaşların Dökülmesi

Rüyada kaşların dökülmesi, psikolojik açıdan bakıldığında insanın içinde olduğu zor durumlar olarak açıklanır. Kişi hayatında baş edemeyeceği kadar büyük sorunlar yaşıyor ve bu sorunlar karşısında çevresinden de bir yardım göremiyordur. Rüyada kaşlar; insanın ruhsal durumunu, düşüncelerini sembolize eder, insanın kaşlarının dökülerek yerinde olmadığının görülmesi geçici sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada kaşların dökülmesi gerçek hayatta olduğu üzere koruyucu bir barikattan yoksun kalınmaya rivayet eder. Rüyada insanın kaşlarının dökülmüş olduğunu görmesi; zarara uğrayacağına, yalnızlığa, inançlarda zayıflığa, sağlığının bozulacağına göstergedir. Bazı rüya tabicileri de dert ve sıkıntı oluşturabilecek bir düşman komplosundan kurtulmaya, başarıya, ruhen ve bedenen yenilenmeye işaret eder.

Rüyada Kaşlarının Olmadığını Görmek

Rüyada kaşların düzgün olduğunu görmek, görünüşünüzün muntazam, sağlam olduğunuza işarettir. Rüyada kaşlarının olmadığını görmek ise bir işe karışmak ve mahcup olmak, bir girişimde bulunup başarısız olmak, iyi niyetle girdiğiniz bir işte kıymeti bilinmemek olarak açıklanır.

Rüyada Kaşların Koparılması

Rüyada kişinin kaşlarının koparılması; mal veya gelirde azalmaya yorumlanır. Rüyada bu eylem kişinin kendisi tarafından oluyor ise kendi kendine bilinçsizce verilen zarara, başka biri tarafından gerçekleştiriliyor ise dışarıdan hayatınıza müdahale eden birilerinin sebep olacağı menfi kayıplara yorumlanır.

Rüyada Kaşların Beyazlayıp Dökülmesi

Rüyada kaş pek çok anlama gelebilir fakat kaşların beyazlaması bilgeliktir, kişinin bilgi ve becerilerini arttırması, olgun ve bilgili bir seviyeye geldiğini gösterir. Rüyasında kaşlarının beyaz iken birden dökülmesi veya tıraş edilerek kazındığının görülmesi; duygusal anlamda çöküntü yaşanacağına, takdir bilinmemeye veya düşüncelerinin değişmesine neden olacak bir gelişmeye yorumlanır.

Rüyada Kaş Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada kaş görmek; mizacın güzelliği, dinini korumasına. emanete ve gururundaki seviyeye yorulur. Rüyada kaşlar, anne ve babaya, iki çocuğa, iki ortaklığa, iki hanım, iki arkadaş veya iki yardımcıya işaret sayılır ve kaşlarda meydana gelecek değişim bu kişilerden birinin veya ikisinin durumundaki değişikliğe tabir edilir. Rüyada kaş çatmak; birilerinin kaynaşması, görüşmesi ve muhabbete, kaşların sık ve gür olduğunun görülmesi ise kişinin hal ve vaziyetinin iyiliğine rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın