Rüyada Kaydırak Görmek

Rüyada kaydırak görmek rüyayı gören kişinin işinde yaşamış olduğu bir sıkıntıdan kendisinden daha üst bir mevkide olan bir kişinin yardımı ile kurtulacağına delalettir. Bu kişiden aldığı destek sayesinde rüya sahibi eski düzenini geri sağlayacak ve çok önemli girişimlerde bulunarak bir daha uzun bir dönem sıkıntı ya ada sorun yaşamayacak demektir.

Rüyada Kaydıraktan Kaymak

Rüyada kaydıraktan kaymak rüya sahibi açısında bir kararsızlık dönemi içine girileceğini delalet eder. Özellikle de iş hayatında yaşayacağı bir arada kalma durumu söz konusu olacak demektir. Bu sebeple de alması gereken kararları almada bir gecikme yaşayacak bu da onu başarısızlığa itecek demektir.

Rüyada Su Kaydırağı Görmek

Rüyada su kaydırağı görmek genel anlamda olumsuz anlamlar içermektedir. Rüyayı gören kişi hayatında yaşayacağı sorun ve dertler nedeni ile büyük üzüntü dönemi içine gireceğine, sorunlardan uzun bir dönem kurtulamayacağına, darlık içine gireceğine işaret eder. Bu sebeplerden rüya sahibi artık daha temkinli ve önlemli adımlar ve kararlar almaya başlayacaktır.

Rüyada Kaydığını Görmek

Rüyada kaydığını görmek rüya sahibinin bir süredir içinde bulunduğu maddi sıkıntıların onu iyice zor duruma düşüreceğine delalet eder. Eline geçen bir miktar para ile borçlarını ödemeye çalışırken bir yandan da daha da geçim sıkıntısı yaşayacağını anlatır.

Rüyada Kaydıraktan Düşmek

Rüyada kaydıraktan düşmek rüya sahibi açısından pek olumlu ve hayırlı anlamlar içermez. Rüya sahibi işinde alt mevkilere düşecek, üzüntüler yaşayacak ve önüne çıkan fırsatları değerlendiremeyeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın