Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek pek hayırlı anlamlar içeren bir rüya değildir. Bu rüyayı gören kişinin yakınlarında yüzüne gülüp arkasından konuşan bir insan var demektir. Bu insan oldukça tehlikeli biridir. Öyle ki iftiralar atabilir, arkanızda kuyu kazabilir. Bu kişi oldukça yakınlarınızdan biri olabilir. belki sizin ekmeğinizi yiyen belki de tanıdığınız bir insandır. Dost bildiğinizi sandığınız bir hain hayatınızda sizi sırtından bıçaklayacak demektir.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyada sarı kedi sevmek de kedi sevmek ile benzer anlamlar içeriyor. Bu rüyayı gören kişi en sevdiği ve yakınından gördüğü ihanet nedeni ile uzun bir dönem boyunca çöküntü içine girecek ve kimseye güven duyamayacak demektir.

Rüyada Kedi Yavrusu Sevdiğini Görmek

Rüyada kedi yavrusu sevdiğini görmek rüya sahibinin kendi işlerine olan ilgi yoğunluğu nedeni ile etrafında olan yakınları ve sevdiklerini ihmal ettiğine delalet eder. Yakınlarınıza karşı olan bu mesafe ve uzaklaşma onların yakın bir zamanda size sitem edeceklerine işaret eder.

Rüyada Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada kedi seven birini görmek rüya sahibinin bir iftiraya ya da haksızlığa uğrayacağına yorulur. Kendisinin bile haberi olmadığı bir olaydan ötürü suçlu sayılacağına işaret eder. Bu sebeplerle rüya sahibi uzun bir süren sıkıntı içine girecek ve kendini bu durumdan aklamaya çalışacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek rüya sahibinin uzun zamandır çektiği acı ve sıkıntıların biteceğine bundan böyle huzura ve mutluğa kavuşacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın