Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlemek pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi rüyasında kapı kilitlerken kendini görmesi devamlı süre gelen bir başarısızlığa, hiçbir şeyden ve olaydan asla memnun olamadığına, tatminkarsızlığa delalettir. Kişi her duruma olumsuz bakar. Bu yüzden de yaşadığı hayatı kendine kendi elleri ile zindan etmeye başlar. Öyle ki kapı kilitlemek olumlu bir olaydan bile aksi durumları çıkartmaktan asla vazgeçmeyen hareketleri işaret eder.

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada kilitli bir kapı açtığını gören kimse uzun zamandır yaşamış olduğu sıkıntılardan ve evhamlardan artık kurtulacak demektir. Bu rüyadan sonra rüya sahibi daha mutlu, huzurlu ve iyimser bir hayata kavuşacaktır. Uzun zamandır yaşadığı o kuşkulardan ve vesveselerin yerini tebessümleri, huzur ve neşe alacak demektir.

Rüyada Anahtarla Kapı Kilitlemek

Rüyada anahtarla kapı kilitlemek kişinin bir süre huzursuz ve sıkıntılı olacağına delalet eder. Rüya sahibi bazı sebeplerle çile çekecektir. Belki de bu acıdan uzun bir dönem kurtulamayacağını işaret eder.

Rüyada Kapı Kapatmak

Rüyada kapı kapatmak rüya sahibi açısından bazı olumsuzlukları yaşayacağını anlatır. Bu olumsuzluklar belki fakirlik olabilir, belki mutsuzluk olabilir. Ve kişi bu sıkıntısını tek başına yaşamak ister. Çünkü insanların bu mağduriyetini görmesini ve bilmesini istemez.

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek rüya sahibi açısından olumlu bir durum olarak yorumlanır. Eğer bir sorununuz varsa kısa zamanda çözeceksiniz. Ayrıca başarılı bir döneme gireceksiniz. Hayatınızda edindiğiniz azim sayesinde çalışkanlığı sayesinde istediğini alacaksınız demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Nuran akgul

Sevdiğim. Adamın eşi ve beş altı tanıdığını bana büyü yaparken yakalayıp üzerlerine iki tane kapıyı kapatip kitledim karakola gittim şikayet için

Ümmü Gülsüm

Rüyamda eşim bende boşanmak istediğini kağıtlara yazmış. WC girişine aşmış ve ben bu kağıtları alıyorum. Eşime soruyorum sen boşanmak mı istiyorsun diye. O da kem küm ediyor ve evet yok diyor. Ben bunu anneme göstereceğim diyorum. Kağıdı alıp dışarı çıkıyorum ve eşim arkamdan gittiğini düşünüp dama çıkmış bana bakıyor ama yok sanıyor beni. Birden bire oynamaya başlıyor ve ben demek öyle diyerek eve giriyorum. Ben eşim dışarıda kalıyor. Ben kapıları kurtuluyorum ama mavi bir perde sürgünün içinde kalıyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Azra

Spordan çıktım kardeşimle yürüyorum. İki tane genç erkek bana baktılar. Kafamı çevirdim ve eve doğru gidiyorum. Bizi takip ettiklerini anladım ve hızlıca yabancı bir binaya girdim. Arkamızdan geliyorlardı ve kapıyı kilitledim. Binaya giremediler. Üst katlara merdivenle çıktım ve bir eve girdim. O anda evden bir misafir çıktı.Kadına içeri girebilir miyim dedim. Biraz daha erken gelseydin yemeğe yetişirdin dedi. İçeri girdim. Kardeşim merdivenleri çıkarken yanımdan ayrılmıştı. Gittiğim yerde anne ve babamı aradım. Girdiğim ev birden bizim ev oldu. Anne ve babamı gördüm. Bu rüyam ne anlama geliyor?