Rüyada Karısını Görmek

Rüyada karısını görmek; kişinin sosyal ve toplumsal ilişkileri, akraba ve yakınları ile olan münasebetleri ile değerlendirilir. Rüya gören kimsenin rüyasında kendi karısını görmesi; rüyanın durum ve detaylarına bağlı olmakla birlikte hayır ve güzel haberlere gösterge sayılır.

Rüyada karısını görmek; iyi ve olumlu bir şekilde ise rüya gören kişi için sevinmeye, sevilmeye, eşinden takdir görmeye ve konu komşu tarafından iyi bilinmeye işaret eder. Rüyada başka birinin karısını görmek ise kişinin kim olduğuna, tanışıklığının derecesine ve rüyanın gidişatına göre apayrı anlamlara gelebilir.

Rüyada Dayının Karısını Görmek

Rüyada dayı karısı görmek; anne tarafından gelecek bir habere yorulur. Rüyanın detaylarına bağlı olarak iyilik veya kötülük haberlerine de işaret olabilir.

Rüyada Amcanın Karsını Görmek

Rüyada amca karısı görmek; baba tarafından olabilecek bir soruna veya güzel bir habere bazen de mal veya mülkle ilgili bir husumete ibaredir.

Rüyada Patronun Karısını Görmek

Rüya görenin işi ile ilgili olan rüya için işteki karışıklığa ve bazı yersiz sözler duymaya, dedikoduya rivayet edilir. Rüyada patronun karısını görmek rüya tabircilerinin ortak düşüncelerine göre; genel olarak uğursuzluk ve kötü sonuçlar getirir şeklinde açıklanır.

Rüyada Komşunun Karısını Görmek

Yakın bir kimseden görülecek iyiliğe, dostluğa veya yardıma ihtiyacı olan bir kadına el uzatmaya işret eden rüyadır. Bazen bu rüya komşunun karısı olan, sürekli evinize girip çıkan birisi hakkında duyacağınız iyi ya da kötü haberlere de yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın