Rüyada Karaca Görmek

Rüyada karaca görmek; çok dikkatli, tanıdık ve kurnaz kişiye yorumlanır. Kişinin işlerini baltalayacak güçlü bir rakibe işaret eder ve dikkatli adım atılmasına uyarı olan bir rüyadır.     Vahşi hayatı içinde bir karaca görmek ve ona ateş etmek; daha sonra çok pişman olacağınız bir hata yapacağınıza delalet eder.

Rüyada karaca görmek ve onu avlayıp öldürmek; sevilen biri ile ilişkinizi gölgeleyecek çok üzücü bir olay yaşayacağınıza yorumlanır. Bilerek veya bilmeyerek masum birine zarar vermek, kalbini kırmak ve incitmek olarak da değerlendirilir. Rüyada karaca; çok tekin olmayan, vefasız, tehlikeli, elde tutulması zor ancak çok güzel bir kadına da yorumlanır.

Rüyada Ovada Karaca Görmek

Dağlık, ormanlık arazilerde yaşayan karacanın rüyada düz bir arazide ovada görülmesi çok büyük fırsat, şaşırtıcı bir gelişme olarak yorumlanır. Kişinin karşısına çıkacak nadir bir insana, değerlendirilmesi halinde şahane bir kısmete ve saadete rivayet eder. Rüyada ovada gezinen bir karaca beklenmedik olaylara işaret eder ancak kişinin durumdan kendisine pay çıkarabilmesi çok kolay olmayacaktır.

Rüyada Karaca Eti Pişirdiğini Görmek

Rüyada pişirmek için karaca eti satın almak bir kutlamaya, değerli konukları ağırlamaya, güzel, lezzetli bir şekilde karaca eti pişirdiğini görmek; hoş vakit geçirmeye, itibara, yeni dostluklar ile kişinin çevresinin daha da genişleyeceğine, saygınlığa tabir edilir. Bazı tabirlere göre karaca eti bir işten beklediğiniz karın çok büyük olmayacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın