Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada karınca sürüsünün görülmesi ilerleyen zamanlarda büyük mevkilere gelineceğini işaret eder. Sıkıntıların ve zorlukların uzak olacağı bu dönem büyük kazançların yaşanacağı bir dönemdir. Rüyada karınca sürüsü görmek aynı zamanda belli konularda yetenekli olan kişinin ön plana çıkacağı bir dönemi de işaret etmektedir.

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görülmesi aile halkından olan bir kişinin büyük bir kazanca sahip olacağına işaret etmektedir. Rüyada karıncaları uçarak görmek ise hasret görmeye ve uzak diyarlara yolculuğa yorulur. Aynı zamanda bu rüya malın artacağına ve nimetlerin de artabileceğine işaret etmektedir. Rüyada karıncaların ağızdan çıkması ise ölüm şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Karınca yuvasının rüyada görülmesi duyulacak olan yeni ve müjdeli haberlere yorulur. Kişi gerçek hayatında son derece sıkıntısız yaşayacağı bir döneme giriş yapacak demektir. Karıncaların yuvasında çalıştığının görülmesi ise birlik ve beraberliğin artacağı bir dönemi işaret eder.

Rüyada Karınca Yemek

Rüyada karıncaların yenilmesi bolluğa işaret eder. Çoğalma ve artmayı simgeleyen bu rüya ev halkı içerisinde herkesin düze çıkacağını gösterir. Uzun bir ömür olarak da yorumlanan bu rüya genellikle hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Evde Karınca Görmek

Rüyada evde karınca sürüsü gördüyseniz ev halkına gelecek olan bereket, bolluk ve şöhret olarak bu rüya yorumlanır. Yemeklerin üzerinde görülen karıncalar ise sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

İbrahim Konuk

Sa rüyamda efendimizin emriyle bir savaşa liderlik etmek için karınca sürüleri ile savaşa gittiğimi gördüm bunun tabirini yapar mısınız

Ayşegül Günay

Annem ruyasında arkadasının bacagında cukur ve o cukurun içinde karınca sürüsü görmüş karınca yuva yapmış.çok ilginç bir rüya yorumlayabilir misiniz lütfen

Kadriye Gencer

Merhaba rüyamda evimin duvarlarında bir sürü karıncanın dolaştığını görüyorum.Daha sonra musluğu açıyorum musluktan bir sürü siyah karınca akıyor ve ellerime bulasiyorlar .Yorumlarda iz sevinirim teşekkürler.

Sevim kurtulan

Rüyamda erkek tanimadıgım birinin kafasından bir sürü karınca çiktigini gordum süruyle cok etkilendim yorumlarmısiniz

Özge Sarı

Rüyamda yatıyorum ve evin tavanı karınca sürüsü doluydu. Sürekli tavanda geziyorlardı. Ben de baza gibi yüksek yatakta yatıyordum. Rüyam ne anlama geliyor?