Rüyada Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada kara çarşaflı bir kadın görülmesi pek çok farklı çeşitte tabir edilebilmektedir. Aile ya da çevreden saklanan gizli bir işe girileceği şeklinde bu rüya yorumlanabilmektedir. Rüyada kara çarşaflı kadın görmek ahlaken zayıf olunduğuna da yorumlanabilir. Ancak çarşaf normal kalınlıkta ise ahlaken güçlü olduğu da söylenir. Rüya tabircilerine göre kara renk hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibi kişi bu sebepten dolayı istenmeyen olaylar yaşamaya başlayabilir.

Rüyada Siyah Peçeli Kadın Görmek

Rüyasında siyah peçeli kadın gören kişinin hoşgörüsüz birtakım kişiler ile karşılaşacağı söylenir. Sorumlulukları tarafından rahatsızlık hissine kapılacağı söylenen rüya sahibi kişinin ikiyüzlü insanlar ile iletişim halinde olduğuna delalet eder.

Rüyada Kara Çarşafa Büründüğünü Görmek

Rüyasında kara çarşafa büründüğünü gören kişinin hayallerine ulaşacağı söylenir. Problemsiz yaşanacak uzun bir sürece girişi temsil eden bu rüya kimi zaman sıkıntıları saklamaya çabalamak şeklinde de yorumlanır. Maddi kayıplar, ticari zararlar ve saygınlık yitirmek şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kara Çarşaf Giymiş Erkek Görmek

Kısa sürede yaşanacak olan yeni ve güzel gelişmelere yorulur. Rüya sahibi olan kişinin duygusal ilişkilerinin yolunda gittiği, işinde ve özel hayatında her şeyin düzenli tertipli olduğu söylenir. Bazı durumlarda ise bu rüya maddi sıkıntı çekmeye ve akrabalar tarafından gelecek olan sıkıntılara yorulur. Rüya genel olarak olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın