Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyayı gören kişi belirli hedefler içinde. Rüyada babayı hasta görmek, babasıyla ayrı yerlerde ya da araları dargınsa yakında buluşacaklarını belirtir. Babası gerçekten hastaysa sağlığına kısa sürede kavuşur. Borcu varsa borçları biter. Huzursuzluk ya da iç sıkıntısı duyuyorsa kısa sürede ferahlar. Rüyayı gören kişi kısa sürede istediği hedeflerine ulaşacaktır.

Rüyada Babayı Üzüntülü Görmek

Rüya sahibi, babasından güzel haber alacaktır. Rüyada babayı hasta görmek müjdeli habere işarettir. Rüya sahibinin babasının sağlığı yerinde ve keyiflidir. Mutlu günler yakındadır. Kendi iş yaşamında aksilikler varsa kısa sürede çözüme kavuşur. Sağlık sorunları varsa problemleri ortadan kalkar.

Rüyada Babayı Vefat Etmiş Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin hayatında iyi gelişmeler olacak. Babasından güzel haberler duyacak, babasının sağlığı bozuksa kısa sürede iyileşecektir. İş ve aile yaşantınız huzur içinde geçecek. Şansınız açılacak ve kısmetleriniz artacaktır. Rüya sahibinin duaları kabul olacağı gibi mutlu ve huzurlu günler içine girecektir.

Rüyada Babaya Vurmak

Rüya sahibinin babasının bir problemi vardır ve rüyayı gören kişi babasına yardım edecektir. Babasının işlerini düzene sokacak ve babasından hayır duası alacaktır. Baba görmek her zaman hayırlı rüya olarak kabul edilir. İş yaşamı ve aile yaşamının düzeleceğini gösterir. Ailede huzursuzluk varsa düzelecek ve çocuk bekliyorlarsa kısa sürede bu hayallerine kavuşacaklardır. Rüya sahibinin iç dünyasının da temiz olduğunu ve çevresi tarafından sevildiğini gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın