Rüyada Karasinek Görmek

Rüyada karasinek görmek sözlerine dikkat etmeyen ve bu nedenle çevresindekiler tarafından dinlenmeye değer görülmeyen, umursanmayan, toplumda yeri olmayan birinin varlığına işaret eder. Bu günlerde rüya sahibinin bu şekilde biri ile karşılaşacağına ve yakasına yapışacağına, bir tülü kurtulamayacağına ve zor günler geçireceğine, bu kişinin rüya sahibinin burnunun dibinden ayrılmayacağına ve her geçen gün daha yakın olmak için uğraş vereceğine, bu durumun kişiyi stres altına sokacağına ve sabretmesi gereken günlere işaret eder.

Rüyada Karasinek Öldürmek

Rüyada karasinek öldürmek rahatlığa ve huzura yorulur. Kişinin çevresini saran tüm sıkıntıların üstesinden geleceğine, iş hayatında büyük bir rahatlığa ulaşmaya, her engelin karşısında çözümün de belireceğine ve rüya sahibinin zorlanmadan aşacağına, aile bireyleri ile arasını düzeltmeye, küslüklerin son bulmasına, yakasına yapışan ve rüya sahibini çileden çıkaran bazı kişilerin de yasını bırakacağına ve huzur dolu günlerin yakın olduğuna delalet eder.

Rüyada Karasinek Yemek

Rüyada karasinek yemek kişinin bazı yanlış yollara sapacağına, yasal olmayan işler yapacağına, haksız yoldan kazanç elde edeceğine, birçok kişinin zorlukla kazandığı paraya bir çırpıda sahip olacağına ve başına dert alacağına tabir edilir. Bazı alimlere göre  bu rüya sıkıntıdan başka bir şeye yorulmaz ve rüya sahibini bekleyen zorluklarla dolu, şanssız olacağı, her işinde bir problemin karşısına çıkacağı ve stresin eksik olmayacağı bir döneme işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın