Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada karayılan görmek kişinin edindiği tecrübeler ve bilgi birikimi ile ufak bir şekilde başlayarak kendi işini kuracağına, kararlı, mücadeleci yapısı sayesinde başarıya ulaşacağına ve gün geçtikçe işlerini daha iyi bir noktaya taşıyacağına, maddi açıdan rahatlama yaşayacağına ve farklı yatırımlar yaparak iyi bir noktaya geleceğine tabir edilir. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin gözü kara çok hırslı bir yapısı olduğuna başarısız olsa dahi asla vazgeçmeyeceğine ve başarana kadar her yolu deneyeceğine delalet eder.

Rüyada Kara Yılanın Isırdığını Görmek

Rüyada karayılan ısırdığını görmek rüyayı gören kişinin zorlu ve kısmetsiz olacağı bir dönem yaşayacağına işarete eder. Kişinin hiçbir konuda şansının yaver gitmeyeceğine, kendisinden hoşlanmayan art niyetli kişiler sebebi ile elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kara Yılanın Soktuğunu Görmek

Rüyada siyah yılanın soktuğunu görmek hayra yorulmaz ve kişinin hem maddi hem de manevi olarak çökeceğine ve büyük zararlara uğrayacağına, hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine ve rüya sahibini çok zor bir duruma sokacağına, ortaya çıkan birinin hem malına hem de parasına göz dikerek, kaybetmesi için elinden geleni yapacağına, çabaların çözümsüz kalacağına, kişinin ağzının tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek hayra yorulmaz ve çok güçlü olan düşmanı temsil eder. Kişinin iş hayatında ayağını kaydırmaya çalışan, dişli bir rakibi, sürekli önünü kapatan birilerini temsil eder ve bu kişilerin rüya sahibine kötülük yapmak için fırsat kolladıklarına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın