Rüyada Karşıdan Karşıya Geçmek

Rüyada karşıdan karşıya geçmek kişinin mantık çerçevesinde kararlar alacağına, başkalarının kendisi hakkındaki eleştirilerine kulak vererek kendini düzeltme çabasına gireceğine, nasihatleri dinleyeceğine, kendine çeki düzen vereceğine işaret eder. Kişinin gençliğinden ve tecrübesizliğinden kaynaklanan hatalarının tekrarlanmayacağına, aile ile birlikte hareket edileceğine, söz dinleyen hayırlı bir evlat olacağına, kendisi için güzel bir hayat kuracağına delalet eder. Bazen de bu rüya devlet işlerinde yaşanacak bir takım sorunlara da yorulur.

Rüyada Karşıya Geçmek

Rüyada karşıya geçmek rüya sahibinin yaşının ilerlemesine rağmen bir türlü olgunlaşamayan bir yapısı olduğuna, olgun şekilde davranmasının ailesinin ve çevresindekileri mutlu edeceğine tabir edilir. Kişinin karşılaştığı zorluklar sayesinde manevi açıdan güçleneceğine ve kendisine olan güvenin artacağına işaret eder. Rüya sahibinin başkalarının duygularını önemsemeye başlamasının sosyal hayatındaki ilişkilerini de olumlu etkileyeceğine, büyük başarılara imza atılacağına müjde verir. Ayrıca kişinin uzun zamandır çektiği zorlukların yerini güzelliklere bırakacağına ve hayatının her geçen gün daha iyiye gideceğine de işaret eder.

Rüyada Vapurla Karşıya Geçmek

Rüyada vapurla karşıya geçmek kişinin rahat ve huzur içinde bir hayatının olacağına, birçok sürpriz yaşayacağına, beklenmedik haberler alacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin manevi açıdan büyük feraha ulaşacağına da yorulur. İş hayatında kararlı kişiliği ile hızlı bir ilerleme yaşanacağına ve disiplinli çalışılarak hedeflenen yere ulaşılacağına da tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın