Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada karafatma görmek; ufak çapta kısmetlere, hile hurda ile kazanılacak paraya işaret eder. Rüyada bir evde karafatmaların dolaştığını görmek; evde bolluk ve bereket olmasına rağmen huzur ve rahatlığı bozacak etmenlere yorulur. Bu bazen aile içinden birinin savurganlığına bazen de tembel, münasebetsiz, asalak bir akrabaya tabir edilir. Bazı tabirlere göre, rüyasında karafatma gören kişi; çok şüpheci, ürkek, hassas karakterli biridir.

Rüyada karafatma görmek; hane içinde sıkıntı ve rahatı kaçıran olaylara şahit olunacağına dair işarettir. Rüyada görülen karafatma böceği eğer dışarıda farklı bir ortamda ise işlerinizin de engeller ile karşılaşacağınıza, sizi çekemeyen kıskanç, fesat insanlara, yerinizde gözü olan kimselerin varlığına yorumlanır. Bu rüya etrafınızdaki kötü, parazit kişilere karşı dikkatli olunması, dost görünenlere temkinli olunması hususunda uyarı amacı taşır.

Rüyada Yatakta Karafatma Görmek

Rüyada yatağında karafatma böceği görmek, pek de iyi sayılmaz; size çok yakın olan birinden yakanızı kurtaramayacağınız, zor zamanlar yaşayacağına işaret eder. Peşinizde kötülüğünüzü isteyen veya sizden faydalanıp sömürmek isteyen, ahlaksız, fesat bir kişinin varlığına göstergedir. Bu rüya kişiye laka yit, içten pazarlıklı, aldırışsız insanları hayatından çıkarmaya karşı bir uyarı niteliği taşır.

Rüyada Karafatma Öldürdüğünü Görmek

Rüyada karafatma görmek, hem kişisel sorunlara hem de yakınlardan gelecek sıkıntılara yorumlanır. Rüyada bir karafatma öldürdüğünü görmek; rüya görenin başına bela olan, korktuğu birine karşı saldırıya geçeceği ve onu alt edeceğine, tehlikenin geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Karafatma Beslediğini Görmek

Rüyasında bir karafatma beslediğini görmek; kişinin çok fedakâr, eli açık ve yardımsever olduğunu, yaşayan her canlıya karşı bağışlayıcı davrandığını gösterir. Bazı yorumlara göre de kişinin çok yakınında olanlara karşı, fazlası ile fedakârlık ettiğine, kadir bilmez kişilere dahi iyimser davrandığına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın