Rüyada Kilo Vermek

Rüyada kilo vermek normal yaşamlarında görünüm ve sağlık sorunları açısından önemli bir sorun olan şişmanlık problemlerini aşamayan kişilerin, bilinçaltlarına yansıyan bir durumdan kaynaklanır. Kilo vermekte zorlanan ve başarmayan kimselerin sıkça gördükleri zayıflama rüyaları bu tür bir sorunu olmayan kişilerde ise farklı şekilde yorumlanır.

Rüyada kilo vermek bazı tabirlere göre; güç kaybetmek, onurunun ve itibarının zedelenmesidir. Kibirli davranışları ile çevresinin ilgisini ve sempatisini kaybeden kişinin sosyal çevresinden uzaklaştırılacağı ve değerinin azalacağına yorumlanır. Rüyada kilo vermek aynı zamanda düşünmeden hareket ederek ziyana neden olmaya, hatayı düzeltmek için de büyük ve zorlu mücadeleler vermeye işaret eder.

Rüyada Aşırı Kilo Vermek

Rüyasında normal bir görünümde iken kendisini çok kilo vermiş, adeta bir deri bir kemik kaldığını gören kişi, çok zor bir işin altına girmiş veya girecek anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin kendi hayatı ile ilgili karar vermekte özgür olmadığı, başkalarının iktidarı altında ezileceklerine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Kilo Verip Tekrar Aldığını Görmek

Rüya sahibinin istikrarsız hayatına, karar vermekte zorlanacağına, kontrolsüz alışkanlıklarına ve düzensiz aile hayatına yorumlanır. Rüyada zayıfladığını tekrar kilo aldığını gören kişinin sosyal hayatındaki davranışlarında da tutarsız davranışları yüzünden zor durumda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Fit Görünmek

Rüyasında kendisinin çok fit bir vücuda sahip olduğunu görmek; rüya gören kişinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından hırpalanacağına, üzüntüye, moral bozukluğuna, aksilik ve şanssızlıklar ile karşılaşacağına tabir edilen bir durumdur. Bazen de iş ve kariyer basamaklarında ilerleme ile yorumlanabilen bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın