Rüyada Kara Üzüm Görmek

Hayra yorulan rüyalardan değildir. Rüyada kara üzüm görmek rüya sahibinin özellikle meslek yaşamında ve aile hayatında büyük problemlerle ve tartışmalarla karşılaşacağı rivayet edilir. Bu tartışmalar rüya sahibinin hayatının büyük bir bölümünü kapladığından, neredeyse hayatının her alanı sıkıntılar, dertler, sorunlar yaşanan yerlere döner. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer maneviyatınızı güçlü tutmaya çalışarak ve de meslek yaşamınızda hata yapmamak için çalışmalarınızı özenle yürütmeniz iyi olacaktır.

Rüyada Siyah Üzüm Salkımı Görmek

Hayırla tabir edilmez. Rüya sahibinin sıkıntılarla boğuşacağı rivayet edilir. Hanesine de sıkıntıların, dertlerin geleceğini aynı zamanda sağlık problemlerinin de gelebileceğini işaret eder.

Rüyada Üzüm Görmek

Hayırlı rüyalardan biridir. Rüyada üzüm görmek rüya sahibinin hanesine bolluğu ve bereketi müjdeler. Ayrıca haram lokma yememeye, keyifli bir yaşama delalettir.

Rüyada Üzüm Suyu Görmek

Hayırla tabir edilir. Sağlıklı bir ömrü ve kaliteli zamanlar geçirmeyi işaret eden bir rüyadır. Fani dünyada rüya sahibinin hanesinde de, iç dünyasında da huzurun hep yer alacağı rivayet edilir.

Rüyada Üzüm Yaprağı Görmek

Rüyada üzüm yaprağı görmek rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmek üzere olduğunu işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin gerçek olabilmesi için biraz daha gayret sarf edilmesi gerektiği rivayet edilir.

Rüyada Üzüm Salkımı Toplamak

Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına delalet olan rüyada üzüm toplamak, bolluk ve bereketi, maddi açıdan yükselmeyi ve başarılar elde etmeyi, mantıklı ve yüksek birikimler yapmayı işaret eder. Rüya sahibinin bu para ile hayır yapacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın