Skip to Content

Rüyada Kanama Görmek

Hayra yorulmayan rüyada kanama görmek rüya sahibinin hayatının birçok alanında sorunlu bir döneme girileceğine rivayet eder. Bu dönem içerisinde rüya sahibinin psikolojisini güçlü tutmak adına ibadet ve dua etmesi gerekebilir. Rüya için endişelenmeden önce rüyadan hatırlanan her detayın tabirinin öğrenilmesi faydalı olabilir.

Rüyada Kanama Geçirmek

Kanama görmek gibi tabir edilir. Ancak rüyada kanama geçirdiğini gören kimsenin sağlık konusunda ihmalkar olmaması gerektiğinin altının çizilmesi gerekir.

Rüyada Kan Kusmak

Rüya sahibinin pişmanlık duyduğu ve canını çok sıkan durumları tabir eder. Telafisi olabilen durumlar ise bu telafiyle rüya sahibinin rahatlayacağı rivayet edilir. Başka bir tabire göreyse şifayı müjdeleyen bir rüyadır.

Rüyada Kan Vermek

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüya sahibinin başına gelecek sıkıntıların, sevdiği kimselerin destekleriyle atlatılacağı rivayet edilir. Başka birine kan vermek ise maddi durumun iyileşeceği ve refaha kavuşulacağına delalettir.

Rüyada Burun Kanaması

Rüyadaki kanın dokusuna bağlı olarak rüyada burun kanaması farklı tabirlere sahip olur. Örneğin; kan yoğunluklu ve siyaha çalan bir renkteyse başta hamilelik durumları olmak üzere sağlık problemlerine işaret ederken, açık renkli akışkan bir kan görmek rüya sahibinin helal kazançtan uzaklaştığına delalettir.

Rüyada Kanlı Gömlek Görmek

Pek hayırla tabir edilen bir rüya değildir. Rüya sahibinin özellikle hanesinin işaret edildiği bu rüyada, tanınankimselerin birbirleriyle anlaşamamaları, tartışmalarından ötürü rüya sahibinin arada kalacağı ve çok üzüleceği cümleler işiteceği rivayet edilir.