Rüyada Cam Şişe Görmek

Rüyasında cam şişe gören kişi, yakınındaki bir dostun yardımı ile içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacak, kendisine sıkıntı veren durumdan kurtulduğunda ise aslında dost zannettiklerinin düşman olduğunu anlayacaktır. Rüyada cam şişe görmek, insanlar hakkındaki gerçekleri yakın zamanda öğrenmek anlamına gelir.

Cam şeffaflığın sembolüdür. Camın rüyadaki karşılığı şeffaf ve dürüstlüktür. Rüyasında cam şişe gören kişi, bundan sonraki hayatında dürüst ve şeffaf bir şekilde yaşayacaktır. Rüyayı gören kişi ortak iş yapıyorsa, ortakları ile hisse konusunda yeniden anlaşma yapmak isteyecek ya da ortaklıktan ayrılacak ve kendi işini kuracak demektir.

Rüyada Cam Şişeden Su İçmek

Rüyasında cam şişeden su içtiğini gören kimse, hayırlı kısmetlere sahip olacak ve temiz rızklar ile yaşamını sürdürecektir. Rüyayı gören kimse kimseye muhtaç olmadan yaşayacaktır. Ayrıca rüyayı gören kişi helal kazanacak, ağzının tadı kaçmayacak ve huzurlu bir aile ortamına sahip olacaktır. Rüyayı gören evli ise ve çocukları varsa, çocuklarının hayırlı ve mutlu bir yuva kurduğunu görecektir.

Rüyada Cam Şişe Kırmak

Cam şişe kırmak, ayna kırmanın aksine iyiye yorumlanır. Genelde kişinin üzerinde nazar varsa bazı yörelerde cam kırılır ve nazarın giderilmesi sağlanır. Aynı durum rüya yorumunda da geçerlidir. Rüyasında cam şişe kıran bir kimse, üzerindeki kötü durumlardan ve nazardan kurtulacaktır. Rüyayı gören kişi başına gelecek olan felaketten son anda kurtulacak demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın