Rüyada Karanlıkta Kalmak

Pek hayra yorulamayan bir rüyadır. Rüyada karanlıkta kalmak rüya sahibinin iç dünyasının yansımasıdır. Gelecek hakkında bilgi vermek yerine rüya sahibinin içinde bulunduğu durumu tabir eden bu rüya, rüya sahibinin sıkıntılarından bunaldığını işaret eder. Diğer bir yandan rüya sahibinin etrafından sakladığı bazı sırlar ya da durumlar olduğuna da delalettir.

Rüyada Karanlık Yolda Tek Başına Yürümek

Rüyasında karanlık yolda tek başına yürüdüğünü gören kimsenin, hayattan beklentilerinin gerçekleşmediği tabir edilir. Hayattan değişmesini beklemek yerine durumu kontrol altına almaya karar veren rüya sahibi beklediği günlere pişman olacaktır. Diğer bir yandan da duygusal anlamda oldukça kötü günlere girilebileceğini işaret eder bu rüya.

Rüyada Karanlıktan Işığa Doğru Yürümek

Hayra yorulur. Rüya sahibinin dertlerinden arınacağına, şanslı bir döneme gireceğine, isteklerinin kabul olacağına delalettir. Rüya sahibinin sadece sabırlı olması sonucumaddi veya manevi istediği her şeyin gerçekleşeceği rivayet edilir.

Rüyada Karanlık Yol Görmek

Rüya sahibine maddi açıdan yapılacak yatırımları tekrar gözden geçirmesi gerektiği konusunda uyarıda bulunan bir rüyadır. İş yapacağı, güvendiği kişiler tarafından aldatılma ihtimali olan rüya sahibi atacağı her adımı tekrar gözden geçirmelidir. Başka bir tabire göre rüyada karanlık yok görmek hastalıkları işaret eder. Bu dönem içerisinde hem sağlık konusunda tedbirlerin alınması hem de maddi açıdan iyi düşünülmesi çok faydalı olacaktır. Aynı zamanda bu rüya, problemli bir ortamda kalmak zorunda olan rüya sahibinin biraz daha sabır göstermesi gerektiğine vurgu yapar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın