Rüyada Kara Bulut Görmek

Hayırlı bir rüya olmayıp hayatın karışacağını gösterir. Rüyada kara bulut görmek sıkıntılı bir döneme girecek ve maddi anlamda da büyük kayıplar yaşayacağınızı gösterir. Aile hayatında da huzursuzluklar olacaktır. Aşırı harcamalarda bulunduğunuz için borçlu bir dönemde olacaksınız. Hayatınıza dikkat etmezseniz sizi büyük pişmanlıklar bekliyor. Uzun bir süreçte işlerinizde aksaklıklar olacak.

Rüyada Kara Bulutların Her Yeri Kapladığını Görmek

Aile ve iş yaşamınızda büyük sorunlar olacaktır. Rüyada kara bulut görmek çevrenizde kötü insanların olduğunu gösterir. Sizleri çekemeyenler iş yaşamınızda sorunlara yol açacak. Büyük kayıplar yaşayacak ve sıkıntılarınız artacak. Bazı önemli projeleriniz var ve bunları gerçekleştiremeyeceksiniz.

Rüyada Kara Bulutların Dağılması

Maddi sıkıntılarınız son bulacak ve iş yaşamınız düzelecek. Başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Aile içinde olan huzursuzluklar düzelecek ve eşinizle tekrar bir geziye çıkabilirsiniz. Rüya sahibinin kendine güveni artacağı gibi çevresi tarafından da sevilecek biri olacak. Rüya sahibi oldukça şanslı bir dönem içinde kendini bulacak.

Rüyada Siyah Bulutlar Görmek

İş hayatında ekmeğinizle oynayacak kişilere tabir edilir. Sıkıntı ve zorluklar sizleri bekliyor. Rüya sahibi dost gördüğü kişilerden kötü davranışlar görecek ve huzursuz olacak. Başını ağrıtan konular artacağı gibi mahkemelik işleri de olacak. Aile hayatında da kendisini çekemeyen akrabaları vardır. Akrabaları yüzünden bazı miras konusunda başarısız olacağı gibi hakkını yiyeceklerdir. Çocukları ile arası açılacak ve çocukları kendisinden uzaklaşacak.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Samet

Rüyamda evimin penceresinden iş arkadaşlarım ile dışarıda ki yağmuru izlerken yağmur bir anda hızlanıyor ve şimşekler çakmaya başlıyor. Şimsekler o kadar güçlü ki evi sallıyor deprem hissi yaratıyor. Daha sonra bulutlar gittikçe koyulaşıyor ve simsiyah bir hal alıyor. Yağmur şiddetini arttırdıkça şimşekler daha şiddetleniyor. Dışarıda ki evler bir bir yıkılmaya başlıyor. Korku ve dehşet içerisinde bir köşeye geçip cenin pozisyonu alıyorum. O esnada iş arkadaşlarım yok oluyor ve annem ile babam yanımda oluyor. Babam pencerenin yanında durup bize komutlar veriyor. Kalkıp dışarı baktığımda simsiyah bulutların, evimizin penceresine kadar yaklaştığını görüyorum. Tekrar gidip cenin pozisyonu alıyorum ve o esnada uyanıyorum. Açık bir şekilde yorumlarsanız sevinirim.