Rüyada Kara Bulut Görmek

Hayırlı bir rüya olmayıp hayatın karışacağını gösterir. Rüyada kara bulut görmek sıkıntılı bir döneme girecek ve maddi anlamda da büyük kayıplar yaşayacağınızı gösterir. Aile hayatında da huzursuzluklar olacaktır. Aşırı harcamalarda bulunduğunuz için borçlu bir dönemde olacaksınız. Hayatınıza dikkat etmezseniz sizi büyük pişmanlıklar bekliyor. Uzun bir süreçte işlerinizde aksaklıklar olacak.

Rüyada Kara Bulutların Her Yeri Kapladığını Görmek

Aile ve iş yaşamınızda büyük sorunlar olacaktır. Rüyada kara bulut görmek çevrenizde kötü insanların olduğunu gösterir. Sizleri çekemeyenler iş yaşamınızda sorunlara yol açacak. Büyük kayıplar yaşayacak ve sıkıntılarınız artacak. Bazı önemli projeleriniz var ve bunları gerçekleştiremeyeceksiniz.

Rüyada Kara Bulutların Dağılması

Maddi sıkıntılarınız son bulacak ve iş yaşamınız düzelecek. Başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Aile içinde olan huzursuzluklar düzelecek ve eşinizle tekrar bir geziye çıkabilirsiniz. Rüya sahibinin kendine güveni artacağı gibi çevresi tarafından da sevilecek biri olacak. Rüya sahibi oldukça şanslı bir dönem içinde kendini bulacak.

Rüyada Siyah Bulutlar Görmek

İş hayatında ekmeğinizle oynayacak kişilere tabir edilir. Sıkıntı ve zorluklar sizleri bekliyor. Rüya sahibi dost gördüğü kişilerden kötü davranışlar görecek ve huzursuz olacak. Başını ağrıtan konular artacağı gibi mahkemelik işleri de olacak. Aile hayatında da kendisini çekemeyen akrabaları vardır. Akrabaları yüzünden bazı miras konusunda başarısız olacağı gibi hakkını yiyeceklerdir. Çocukları ile arası açılacak ve çocukları kendisinden uzaklaşacak.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın