Rüyada Evlenme Teklifi Almak

Rüyada evlilik teklifi alan kişilerin bu rüyadan sonra gerçek hayatta yaşayacaklarına dair yapılan yorumlar daha çok hayır üzerinedir ve rüya sahibi rüyada evlilik teklifi aldığını gördükten sonra çok güzel günler yaşayacaktır. Sadece manevi yönden değil, maddi yönden de bereketi simgeleyen rüyada evlilik teklifi almak özellikle bekar bayanlar için kısmet, esenlik ve sağlık konusunda bir zirveyi teşkil ederler.

Eğer rüya sahibi manevi yönden zengin bir kişiliğe sahipse ettiği duaların karşılığını bu dünyada misliyle alacaktır. Kaygıların azalması, işsiz günlerin sona ermesi, yükselme ve hayırlı bir yuva kurmanın huzuru rüyada evlilik teklifi almak ile mümkün olan sonuçlardır.

Rüyada Evlenme Teklifi Aldığını Görmek

Murada erdiren rüyalardır ve bu rüyaların sonrasında, çok geçmeden rüya sahibi dileklerinin yerine geldiğini biraz da şaşırarak görecektir. Belli bir sıkıntı dönemini sabır ve dua ile aşan kişi Allah tarafından mükâfatlandırılan kişidir. Rüya sahibinin karşısına çıkan kısmetle evlenmesi, bunun belirli bir sevgi, saygı ve muhabbet çerçevesinde yapılacağının göstergesidir.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada evlilik teklifini parmağına takılan bir yüzükle alan kişilerin bolluk ve bereketle ödüllendirileceği rivayet edilir. Aile yaşamının içerisinde hiçbir büyük sıkıntı yaşamaksızın hayatına devam edecek rüya sahibinin evinin bereketi günden güne artacak ve hayırlı evlatlar yetiştirmeye de nail olacaktır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi bir işte çalışıyorsa iş yerinde ödüllendirilecektir.

 

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Zelal şahin

Rüyamda erkek arkadaşım mutsuz bi evlilik teklifi etti yüzük takdı rüyayı gördükten 1 ay sonra ayrıldık

Nur Seda Sümer

Merhaba…
rüyamda sevgilim ile arabada seyahat halindeyken o da başka biriyle konuşuyor. arabanın iç döşemeleri beyaz. üzerinde de beyaz bir gömlek var. konuşma esnasında “…biz de artık bu yola girdik evleneceğiz..” diyor… Yorumlayabilirseniz sevinirim.

Selamlar,
Nur Seda