Rüyada Ev Taşımak

Hayırla tabir edilen rüyalardandır. Rüyada ev taşımak rüya sahibinin hayatının uzun zamandan beri aynı şekilde devam ettiğine ve bu monotonluktan sıkıldığına işarettir. Şehir değişikliği gibi radikal bir kararla mekan değiştireceği rivayet edilir. Yaygın olan bir başka tabire göre rüya sahibine gelecek olaniş teklifleriyle, kişininmeslek hayatına yeni bir soluk geleceği işaret edilir.

Rüyada Ev Değiştirmek

Rüya sahibinin kendini beğenen ve her şeyin en güzelini hak ettiğini düşünen bir kimse olduğu rivayet edilir. Bir başka tabirde rüyada ev değiştirmek, rüya sahibinin uzun zamanlardan beridir, hayalini kurduğu ve sahip olmak istediği ev için planlamalar yapmaya başladığını tabir eder.

Rüyada Eşya Taşımak

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında eşya taşıdığını gören kimsenin hayatındaki problemlerin teker teker biteceği ve huzura kavuşacağı rivayet edilir.

Rüyada Eski Ev Kiralamak

Hayırlı rüyalardan değildir. Rüya sahibinin yapacağı çalışmalarda başarıdan uzak sonuçlar alacağına işaret eder. Rüyanızdaeski bir ev kiraladığınızı gördüyseniz bu dönem içinde yapacağınız çalışmaları titizlikle yürütmeniz, hem başarısızlığa uğramanızı engeller hem de maddi kayıp yaşamanızı engeller.

Rüyada Ev Aldığını Görmek

Rüyada ev aldığını görmek, hayırla tabir edilir. Rüya sahibinin dualarının kabulünü müjdeler. Bunun dışında, güzel haberler alacağı, mesleğinde yüksek mevkilere geleceği, çevresindeki kimseler tarafından takdir edileceği rivayet edilir.

Rüyada Yeni Ev Almak

Parasal anlamda refahı simgeleyen rüyalardandır. Rüya sahibi kişinin güzel ahlaklı bir kimse olduğu, hastalıklarının şifa, dertlerinin deva bulacağı tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın