Skip to Content

Rüyada Ev Süpürmek

Rüyada ev süpürdüğünü gören kişi maddi açıdan zorluk çekeceği günlerin eşiğine gelmiş demektir. Bu rüyanın tabirinde özellikle ekonomik olarak alınan yanlış kararların etkisiyle aile içerisinde huzursuzlukların doğacağı ve böylece rüya sahibinin manevi olarak çöküntü yaşayacağı belirtilir. Rüyada ev süpürmek yoksulluk günlerinin başlayacağına, kişinin ele güne muhtaç kalacağına dalalet eder. Bereket kapılarının kapanmasının bir sonucu olarak rüya sahibi akrabalarının ve sosyal çevresinin nezdinde itibar kaybedecektir.

Rüyada Süpürülmüş Ev Görmek

Süpürülmüş bir ev gören kişi çektiği sıkıntıların ardından kendisine birinin yardımcı olduğunu öngörebilir. Maddi sıkıntıların yanı sıra manevi sıkıntıların içinden çıkmak adına destek gören rüya sahibinin söz konusu sıkıntıları tamamen bitmese de hafifleyeceği tabir edilir.

Rüyada Başkasının Evini Süpürmek

Bu rüya daha önceki tabirlerin aksine maddi kaybın değil, maddi kazancın göstergesi olarak kabul edilir. Nice ekonomik hengameden geçen kişi gerek aldığı destek, gerek ticari hamleler sayesinde işlerini tamamen rayına oturtamasa da geçimini sağlayacak denli kazançlara sahip olacaktır. Bu durum devamlılık gösterirse bu noktada refahın ve maddi iyileşmelerin kat be kat artacağı şeklinde bir yorumla karşılaşmak mümkündür.

Rüyada Halı Yıkamak

Bu rüya tabirinde yapılan yorumlar daha çok kişinin sağlık açısından rahatlık yaşayacağı ile ilintilidir. Özellikle rahatsızlığı olan kişilerin bu tür bir rüya görmesi durumunda Allah’ın takdiriyle sağlıklarına kavuşacakları ve şükür sahibi bir insan olacakları rivayet edilir.