Skip to Content

Rüyada Kandırılmak

Uğursuzluk ve şansızlık olarak yorumlanır. Rüyada kandırılmak rüyayı gören kişinin dertlenip üzüleceğine yorumlanır. Mutsuz olacak ve bazı sorunların üstesinden gelemeyecektir. Kötü bir olaya adınız karışabilir. Umutlarınız kırılacak ve emekleriniz boşa çıkacak. Maddi gücünüz zayıflayacağı gibi gereken desteği de alamayacaksınız. Br dönem yeni işlerden kaçınmanız gerektiğini vurgular.

Rüyada Aldanmak

Rüyayı gören kişiden maddi çıkarları olan kişiler oldukça çoktur. İyi niyeti suistimal ediliyor ve kişiden maddi çıkarları olan kişiler çok. Rüyada kandırılmak rüya sahibinin mutsuz olacağına yorumlanır. Ailesinde de huzursuzluklar olacaktır. Hayal ettiği planların olmayacağına da tabir edilir. Yeni iş projelerinde bazı olumsuzluklar olacaktır. İş arkadaşlarından hayır göremeyecek ve çevresinden zarar görecek. Akrabalarından biri kendisine bir tuzak hazırlıyor olabilir. Mal kaybetme dönemi içinde olan rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğini gösterir.

Rüyada Sevgilisi Tarafından Kandırılmak

Özel hayatınızda bazı sorunlar bulunmakta. Sevdiğiniz kişi ile tartışmaya girecek ve bir dönem ayrı kalacaksınız. Huzurunuzun kaçacağı bir dönemdesiniz. Geçiminizde bazı problemler yaşayacağınız gibi maddi sıkıntılar içine de girebilirsiniz.

Rüyada Birçok Kişi Tarafından Kandırılmak

Rüya sahibinin canı sıkılacak ve huzursuz olacak. Neşesini kaçacağı gibi yüzü bir dönem asılacak. Gergin ruh hali içinde olan rüya sahibi çevresinden de uzaklaşacak. Dalgın olması yüzünden iş hayatı da strese girebilir. Ticari hayatınızda bir dönem durgunluk görünebilir. Rüya sahibi hayatını düzene sokmak için bir dönem çevresinden uzaklaşmalı ve yeni işlere girişmemeli.