Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin evli olup olmadığına bağlı olarak tabiri değişkenlik gösterir. Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek rüya sahibi evliyse gerçek anlamıyla yorumlanır. Bir çocuk sahibi olacakları kendilerine müjdelenmiş demektir. Ancak rüya sahibi evli değilse, bir süre sonra kendi ideallerine uygun bir kadınla tanışacağı tabir edilir.

Rüyada Hamile Olmak

Hayırla tabir edilir. Haneye bolluğu ve bereketi, ilişkilere huzuru müjdeler. Rüya sahibinin talihinin açılacağına, hanesine girecek olan helal kazanca ve refaha delalettir. Evli bir kimsenin rüyasında hamile olması, hamileliğe işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüya sahibinin, rüyada gördüğü arkadaşının problemli bir süreçten geçtiğine ve bu süreci rüya sahibinin desteğiyle atlatabileceğine delalettir. Başka bir tabire göreyse o arkadaştan hayırlı, güzel haberler alacağı rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin beklemediği gelişmelerle sevineceği, art niyet olmadan dilediği şeylerin gerçek olacağı rivayet edilir. Rüya sahibi bir bebek sahibi olmayı diliyorsa eğer bu rüya müjdeli rüyalardan kabul edilmelidir.

Rüyada Anneyi Hamile Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin kendi annesini hamile olarak görmesi, annesinin mutluluk veren yeniliklere şahit olacağının ve sevineceğinin habercisidir.

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Gerçek anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin evlilik yapabilecek yaşta bir kızı varsa izdivaca ve onun hamileliğine delalettir. Rüya sahibinin kızı yok ya da evlenmeye müsait değilse evlatlarının geleceğinin parlak olacağına ve huzurlu olacaklarına alamet olur.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın