Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Dikkat verilirse eğer güzel fırsatlar yakalanacağını tabir eder. Rüyada kar yağdığını görmek rüya sahibinin özen göstermesi durumunda, seçim yapacağı konularda kendisine yeni imkanlar veren adımlar atmasının, kariyerinde ilerlemesine yardımcı olacağı rivayet edilir. Sağlık problemi yaşayan kimseler için de şifa bulmaya delalettir.

Rüyada Üstüne Kar Yağması

Hayırlı seyahate delalettir. Mevcut problemlerin çözülebilmesi adına yardım almaya ya da çözüm bulmaya niyetlenmesi adına çıkacağı bir seyahate işaret eder. Çözüme ulaşabilmek adına biraz şansına güvenmesi ve doğru kararlar alması gerektiği tabir edilir.

Rüyada Kar Yemek

Rüyanın görüldüğü mevsime göre tabir edilir. Kar yağmayan bir mevsimde bu rüyayı görmek ve rüyanın kasvetli olması, dertlerle uğraşılacak, sıkıntı veren bir dönemin habercisidir. Karlı bir zamanda görülüyor olması ise tam tersine zorlukların üstesinden kolayca gelineceğine ve huzurlu bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada Karlı Dağ Görmek

Kolay kazanılan her şeyin değerinin az olduğuna inanan rüya sahibinin, ne kadar zor olduğuna bakmadan hedeflediği her konuma geleceği, kendi emeğiyle hayatının tümünü şekillendireceği ve bu konuda başarıya ulaşacağı tabir edilir.

Rüyada Kar Görmek

Sıkça rastlanan tabirine göre sağlık problemlerinin şifa bulacağına, güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eden güzel bir rüyadır. Sulu kar görmek, yani kolay eriyebilecek bir kar yağışı görmek sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine delalettir.

Rüyada Dolu Görmek

Talihsiz bir döneme delalettir. Rüya sahibinin art arda gelen problemlerden yorgun düşeceği ve çözmek için yoğun uğraşlar vermesi gerekeceği tabir edilir. Rüya sahibinin başarılarının kimse tarafından dikkate alınmamasını rivayet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın