Rüyada Kapı Zili Görmek

Mal sahibi olmayı müjdeleyen rüyada kapı zili görmek rüya sahibinin çalışkan, özenli ve azimli bir kimse olduğunu tabir eder. Kendi hayatını kurmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamak arzusunda olan rüya sahibinin amacına ulaşmak için alın teri dökerek, ne kadar çalışması gerekiyorsa o kadar çalışacağı rivayet edilir. Allah’ın, kişinin emeklerini karşılıksız bırakmayacağı işaret edilir.

Rüyada Kapı Zili Çalmak

Yardım ihtiyacı duymaya delalettir. Zili çalınan kimse rüya sahibi tarafından tanınıyorsa, o kimseden gelecek bir yardıma ihtiyaç duyacaktır. Eğer o kişi tanınmıyorsa, rüya sahibinin maddi anlamda kendine dikkat etmesi ve güçten düşeceği tabir edilir. Parasal anlamda çok ciddi sıkıntılar işaret edilir.

Rüyada Kapı Kilitlemek

Çıkarcı ve bencil kimseler sebebiyle rüya sahibinin güvensizlik yaşaması ve içine kapanık biri olması tabir edilir. Fazla iyi niyetli olmak, yardımseverlik ile kullanılmak arasındaki çizgiyi ortadan kaldırır. Rüya sahibinin de kullanıldığının farkına vardığı andan itibaren diğer insanlardan uzak durmaya çalışacağı rivayet edilir.

Rüyada Kapının Açılması

Benzeri şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin süregelen zorlukların, önüne çıkan fırsatlar yardımıyla son bulmasını sağlayacağı ve hayatının her alanında zorlukların, engellerin olmadığı yollara adım atacağı tabir edilir.

Rüyada Anahtar Görmek

Kutsal yolculuklara delalettir. Hayırla tabir edilen rüyada anahtar görmek açlığın, yoksulluğun son bulacağına, haneye bolluğun ve bereketin geleceğine işaret eder. Kısmetinin açılacağı, bekarsa hayırlı bir eş bulacağı, beklenmeyen bir yerden helal gelir elde edileceğine delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!