Rüyada Kamet Getirmek

Müjde veren hayırlı rüyalardan kabul edilir. Rüyada kamet getirmek rüya sahibinin mevcut sancılı döneminin ya da sıkıntılarının son bulacağına işaret eder. Sıklıkla dini tabirlere sahip olan bu rüya İslami açıdan tövbelerinin kabulünü, rüyasında kamet getirdiğini gören kişinin güzel ahlaklı bir kimse olduğunu, hak yolundan ayrılmayacağını rivayet eder. Bahtının açıldığına, huzurlu ve yoksulluk çekmeyeceği bir hayata kavuşacağına delalettir.

Rüyada Kamet Getiren Cemaat Görmek

Evli ve çocukları olan kişiler için gelecekte evlatlarından hayır göreceklerini ve onların güzel karakterli, hak yolundaki kimselerden olacaklarını müjdeleyen bir rüyadır. Evli olmaya rüya sahiplerinin ise hayallerinin gerçekleşeceğine işarettir. Huzurlu bir ömre sahip olmaya alamet eder.

Rüyada Kamet Dinlemek

Hayırlı bir döneme girileceğinin habercisidir. Rüyasında kamet dinleyen kişinin aklına koyduğu işleri başarılı bir şekilde sonuçlandıracağı rivayet edilir. Rüya sahibinin yakın vakitlerde hayatı boyunca hedeflediği şeylere ulaşacağına delalettir ve kendisini kötü yönlere çekmeye çalışan kişilerle arasında mesafe koyacağına yorulur.

Rüyada Kamet Etmek

Çok ciddi problemlerin ardından gelecek olan güzel zamanlara işaret eder. Rüyasında kamet ettiğini gören kişinin hem maddi hem de manevi anlamda yaşayacağı sorunların yakın bir vakitte son bulacağı tabir edilir ve maddi gelirinin artacağına alamet kabul edilir.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyasında ezan sesi duyan kişinin dünyevi isteklerinin kabul olacağı ve maddi refaha ererek çevresindeki insanlara karşı hayır işleyeceği rivayet edilir. Rüya sahibinin iki cihanda da yüzünün güleceği tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın