Rüyada İsim Yazmak

Genellikle hayırla tabir edilen bir rüyadır. Rüyada isim yazmak kişinin yazdığı ismin kime ait olduğuna göre değişik tabirlere sahip olur. Rüya sahibi kendi ismini yazıyorsa, çalışma hayatında üst konumlara yükseleceğine, sevilmeyen ya da dargın olunan birinin adını yazmak tatsızlıkların büyüyeceğine, yakın gördüğü birinin ismini yazıyorsa o kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına delalettir. Vefat eden bir kimsenin adının yazılması o kişi adına işlenecek bir hayra alamettir. Çocuklarının adını yazmak maddi anlamda güzel gelişmelere, ebeveynlerin adını yazmak ise onların gözünde hayırla anılan bir evlat olmaya işaret kabul edilir.

Rüyada Yazı Yazmak

Sıklıkla hayra yorulmayan bir rüyadır. Kasvetli bir rüyada yazı yazmak rüya sahibinin hak yemesine, mesleğinde yalan, dolanla iş yürütmesine ve iftiraya karışmasına işaret eder. Ferah bir rüyada yazı yazmak yazının içeriğine göre değişkenlik gösterir.

Rüyada Harf Yazmak

Sırların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin farkında olmadığı ve kendisinden gizlenen bazı durumlara delalettir. saklayan kişilerce ciddi efor sarf edilerek gizlenen bu durumun önemli olduğu rivayet edilir. Bazı tabircilere göre bu sırrın rüya sahibi tarafından saklandığı tabir edilir.

Rüyada Resim Çizmek

Rüya sahibinin karakterine yönelik tabir edilen rüyada resim çizmek, iş hayatındaki güzel başarıları müjdeler. Kişinin elde edeceği başarılarla, çalışma ortamında yaşanan tüm sorunların ortadan kalkacağı rivayet edilir. Hem ruhsal hem de ekonomik anlamda rüya sahibinin refaha ereceği ve huzurlu bir döneme gireceği işaret edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın