Rüyada Hınzır Görmek

Hayırla tabir edilemeyen rüyada hınzır görmek rüya sahibinin hayatındaki sorunlu bir kişiye yorulur. Rüya sahibinin yakından tanıdığı bu kişinin sıkıntılı durumlara yol açabileceği rivayet edilir. Bahsi geçen kişinin kendini toparlaması, sürekli hata yapmaktan vazgeçmesi için rüya sahibinin yardımcı olmasının gerektiği tabir edilir. Eğer rüya sahibi bu kişiye yardımcı olabilecek bir konumda değilse onunla ilişiğini kesmesinin daha hayırlı olacağı, aksi halde rüya sahibinin başına hesapta olmayan işler açılabileceği işaret edilir.

Rüyada Hınzır Öldürmek

Daha çok çalışma ortamındaki kötü niyetli meslektaşlara yorulan bir rüyadır. Kişinin, işlerin ters gitmesi için her şeyi yapan meslektaşlarıyla sorunları çözebilmek adına iletişime geçeceği rivayet edilir. Bu yöntemin yararlı olmaması halinde rüya sahibinin çalışkanlığı ve atikliği ile başarıya ulaşacağı tabir edilir.

Rüyada Siyah Hınzır Görmek

Kötü bir dönemin habercisidir. Rüyasında siyah hınzır gören kişinin daha dikkatli ve daha temkinli olması gerekebilir. Çünkü bu rüya çalışma ortamında çıkan problemlerin can sıkıcı olacağına ve kişinin kısa bir süre içerisinde art arda sıkıntılar yaşayacağına alamettir.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüya sahibinin helal olmayan yüklü miktarda para elde etmesine işaret eder. Bu paranın hayırlı gelmeyeceği ve kişinin ciddi problemlerle boğuşması gerekeceği rivayet edilir. Bir başka tabire göre rüya sahibinin kendisine yakın hissettiği bir kişinin hatalarının, etkisinin büyük olacağına delalettir.

Rüyada Haram Görmek

Hak yolunda olmama ihtimaline yorulur. Rüya sahibinin ruhsal anlamda kendisini yozlaştırdığı, sorunlu bir sürecin habercisidir. Yasal olarak suçlu olunabilecek işlere karşımaya işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın