Rüyada Kara Köpek Görmek

Rüyanızda siyah bir köpek görürseniz bunun gerçek hayata karşılık gelen tabirinin olumsuz olduğunu düşünmeniz gerekir. Genelde bu tür rüyalarda köpek yabancı kimseleri temsil ederek bu kimseler dolayısıyla başınıza açılacak sıkıntıların da belirtisidir. Ancak bu yabancı kişi çevrenizden birinin aracılığıyla söz konusu sıkıntıları karşınıza çıkarabilir. Bu yüzden size düşmanlık besleyen ve bunun devamı için çeşitli hesaplar yapan kişilere karşı dikkatli olmak gerekir.

Rüyada Kara Köpek Tarafından Kovalanmak

Eğer rüyanızda sizi kovalayan bir köpek görürseniz bu durum maddi yönden zayıflayacağınız anlamına gelir. Rüyada kara köpek görmek ile aynı olumsuzluk doğrultusunda olmasa da benzer olaylara dalalet etmesi bakımından benzerlik gösteren bu rüya için rüya tabiri alimleri fikir birliğindedirler. Eğer söz konusu köpeğin rengi siyah ise bu durumda da iş hayatında gösterilecek başarılara engel olmaya çalışan birilerinin varlığı söz konusudur.

Rüyada Köpeğin Isırması

Aynı şekilde hayra yorulmayan rüyalardan olan rüyada bir köpeğin ısırması genellikle nazara ilişkin tabirlerle ifade bulur. Yolunda giden işlerin ve düzenin bir anda ters gitmesi söz konusudur ve böyle rüyaları gören kişilerin manevi yönden de kendilerini kuvvetlendirmeleri salık verilir. Şükür ve sabırla bereketini bulan kişilere nazaran maddi açıdan sınanan kimselerin göreceği türden rüyalar arasına giren rüyada kara köpek görmek sonucunda kişinin gerçek hayatta dini yönden kendisine çeki düzen vermesi rüyanın alametlerini hafifletecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!