Rüyada Kar Temizlemek

Rüyada kar temizlemek birçok farklı şekilde tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin bugüne kadar verdiği emeklerin karşılığını artık alma vaktinin geldiğine, beklemediği bir şekilde işlerinin açılacağına, nasibinin bollaşacağına işarettir.
Bir başka yoruma göre ise kişinin enerjisini düşüren insanları, niyeti kötü olanları, ukala ve kibirli tanıdıkları hayatından çıkarmasına işarettir. Böylelikle yeni bir sayfa açacak ve kötü olan herkesi bu yeni sayfadan uzak tutarak huzurlu olmaya çalışacaktır.
Rüyada kürekle kar temizlediğini gören kişi üzüntü ve huzursuzluk veren hadiselerin son bulacağına delalettir. Maddi sıkıntılar varsa çözülecek, hastalık varsa şifa bulunacak, aile ya da dost çevresinde bir muhabbetsizlik varsa bunlar düzelecektir.

Rüyada Kar Kürümek

Rüyada kar kürümek rüya sahibinin hayatını olumsuz olarak etkileyen ne varsa, kim varsa hepsine bir çözüm bulacağına delalettir. Kişi bulduğu çözümlerle geçici bir rahatlama değil, kalıcı bir huzuru tesis etmenin peşindedir. Bunu gösterdiği çaba ile başaracaktır.
Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin hayalperest olmadığını ve mesuliyetlerini bilen bir kimse olduğunu gösterir.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek mevsiminde görülüp görülmediğine göre farklı yorumlanır. Mevsiminde görülen kar, berekete ve bolluğa işarettir. Kişinin alacağı müjdeli haberler, yaşayacağı mutluluklar vardır.
Mevsiminde görülmeyen kar ise hayra alamet değildir. Bu rüya, kişinin birçok konuda zor günler geçireceğinin habercisidir. Eşi ya da sevdiğiyle muhabbetine zeval gelebilir. Çok emek verdiği bir işte emekleri ziyan olabilir. Maddi olarak kayıplara uğrayabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Atakan

Rüyamda üzerimde kırmızı elbisem vardı ve o elbisenin üzerine kar yağdı. Birisi o karı temizledi. Bu ne anlama geliyor?