Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüyada karanlık oda görmek rüya sahibinin çok zor durumda olduğunu gösterir. Kişi içinde bulunduğu vaziyetin derdiyle dertlenmektedir. Hem maddi hem manevi açıdan sıkıntılı günler geçiriyordur ve buna bir çözüm bulamıyordur. Ne yaparsa yapsın, ne çözüm bulursa bulsun bir türlü işin içinden çıkamaz. Üstelik ümit verici bir gelişme de yoktur.

Rüyada Karanlık Ev Görmek

Rüyada karanlık ev görmek kişinin dertli olduğuna işarettir. Fakat bu dertler onun da hataları yüzünden başına gelmiştir. Hiç olmayacak işlere girmiş, şer sayılan meselelere bulaşmıştır. Bu işlerden kendini sıyırmak istese de, o kadar kolay olmaz. Rüya sahibinin bu yüzden yaşadığı olumsuzluklar vardır ve bunlar kolay kolay çözüme ulaşmaz.

Rüyada Karanlık Yolda Yürümek

Rüyada karanlık bir yolda yürüdüğünü gören kişi üzerinde etki bırakan olumsuz bir hadise neticesinde umudunu kaybetmiş bir kimsedir. Bu kişinin artık hayata ve insanlara güvenle bakması eskisi kadar kolay olmaz. Her hadiseye en kötü tarafından bakarak, yine bir hayal kırıklığına uğrayacağına inanır.

Rüyada Karanlık Sokakta Yürümek

Rüyada karanlık bir sokakta yürüdüğünü gören kişi doğru yoldan ayrılmaya meyletmiştir. Kendisi için hayırsız olan ve Allah’ın rızasının olmayacağı işlerle meşgul olmaktadır. Bu halini sürdürürse, yoldan iyice çıkması söz konusu olabilir.

Rüyada Karanlık Hava Görmek

Rüyada karanlık hava görmek şanssızlığa, nasipsizliğe ve bereketsizliğe delalettir. Kişinin üzerindeki uğursuzluk bir türlü bitmek bilmiyordur. Bu yüzden sürekli tadını kaçıran şeyler yaşar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın