Rüyada Ev Eşyalarını Başkasına Vermek

Rüyada ev eşyalarını başkasına vermek yüklerden kurtulmaya delalettir. Bu rüya aniden gelen bir destek ile hafiflemek şeklinde de tabir edilir. Kişi borçluysa, bir yerden gelecek parayla borçlarından kurtulur. Çok dara düştüğü bir vakit, ani bir haber ile sıkıntıları son bulur. Beklenmeyen, büyük sürprizlere delalet olan bu rüya kişinin rahata ermesine ve moralinin düzelmesine işarettir.
Bazı tabirciler bu rüyayı olumsuz şekilde yorumlarlar. Onlara göre bu rüya, kişinin sevdiği bir kimseyle küsmesine, arasının bozulmasına ve bu sebeple de üzülmesine alamettir.

Rüyada Eski Ev Eşyalarını Başkasına Vermek

Rüyada eski ev eşyalarını başkasına vermek birkaç farklı şekilde tabir edilir. Bunlardan biri, kişinin nikâh masasına oturacağı şeklindedir. Uzun süren ilişkilerde, yüzük takılacaktır.
Bazı tabircilere göre ise bu rüya, rüya sahibinin geçmişinde kalan bir kişinin ya da bir meselenin tekrar önüne geleceğine delalettir. Geçmişte kalan bir borç faiziyle kişinin karşısına çıkabilir. Geçmişte can sıkan ve kapanan bir konu tekrar açılabilir. Rüya sahibi bu sıkıntıyı atlatmak için birinden yardım isteyecektir.

Rüyada Yeni Ev Eşyalarını Başkasına Vermek

Rüyada yeni ev eşyalarını başkasına vermek rüya sahibinin israf içinde yaşayıp, sonra da bunun sıkıntısını çekeceğine işarettir. Önünü arkasını düşünmeden yaptığı harcamalar yüzünde borçlar artacak ve bunlar ödenemez duruma gelecektir.
Başka bir yoruma göre ise rüya sahibi elindeki kısmeti kaçıracak ve bu kısmet başkasına nasip olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın