Rüyada Estetik Görmek

Rüyada estetik görmek rüya sahibinin hayatında adeta bir revizyon yapacağı manasına gelir. Kişi hayatındaki birçok şeyi düzeltmek ve değiştirmek için çaba harcar. Düşünce şeklinden giyim tarzına, hayat akışından hobilerine kadar birçok konuda değişiklik yapar ve hayatına bir enerji katar.
Rüya sahibi kendini hırpaladığı, üzdüğü uzun bir dönemin ardından artık feraha ereceği yeni bir dönemi başlatır. Bu kararın ardından hayatındaki aksilikler de sn bulur ve işler her konuda yoluna girer. Bütün huzursuzluklar, sorunlar, yükler yerini huzura ve mutluluğa bırakır.

Rüyada Estetik Yaptırmak

Rüyada estetik yaptırmak rüya sahibinin yeni ve daha iyi bir pozisyonda iş sahibi olacağına işarettir. Eğer bu kişi bir işverense işiyle ilgili büyük bir kazanç elde edecek, hatta iş hacmini büyütecektir. Ayrıca bu rüya kişinin imajını yenilemesi ve bu sayede özgüvenini tazelemesi manasına da gelir. Bu özgüven hali, onun sosyal ilişkilerine de yansıyacak ve dostları ile çok daha keyifli vakit geçirecektir.

Rüyada Estetik Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada estetik ameliyat olduğunu görmek kişinin sağlık sorunları yaşamayacağına, eğer bir sorunu varsa bunları atlatacağını haber verir. Ayrıca çok büyük miktarlarda kazanç elde edecektir. Mülk satın almak ile ilgili adımlar atabilir.

Rüyada Burun Estetiği Olmak

Rüyada burun estetiği olmak kişinin toparlanması gerektiğine dair bir rüyadır. Kendisini son zamanlarda hayli bakımsız bırakmış, hevessiz bir ruh haline girmiştir. Bu halden çıkarsa, hayatındaki bazı sorunların da o enerji ile şekli değişecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Merve Koyun

Rüyamda annem, yengem ve kız kardeşim burun ameliyatı olmuştu. Annem hastane yatağında, yengem de yanındaydı. Kardeşim de ölmüştü. Yengemin sadece kafası vardı ve annemin yanında daha sonra yaklaştığımda vücudu yerindeydi. Annem mendille burnunu siliyordu ve yeni ameliyat olduğu için burnuna zarar verir diyerek dokunmaması için uyarmaya çalıştım. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Bengisu

Rüyamda burnumu yaptırdım ve kötü oldu. Tekrar yaptıracağım demeye başladım. Normal hayatımda da burun estetiği yaptırmak istiyorum. Onun bilinç altına yansıması olabilir mi?