Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüyada kan işediğini görmek rüya sahibinin hastalıklarının geçeceğine, sağlığına kavuşacağına şeklinde yorumlanır. Bazen bu rüya kişinin yapacağı uzun bir yolculuğa, mahkumsa özgürlüğüne kavuşacağına ve ferahlayacağına işarettir. Rüyada görülen kanın az olması küçük sayılacak bir maddi zarara yorulmaktadır. Bu rüya bazen de hırsızlık yapmaya ya da yalan konuşarak insanları kandırmaya da işarettir.

Aynı zamanda bu rüya kişinin umutsuzluğa düşeceğini, hayat mücadelesinden yıldığını ve kötü ruh halinde olduğuna da işaret eder.

Rüyada kan işediğini görmek bazı yorumculara göreyse evlenip boşanmış bir kadınla nikahsız beraberlik yaşayacağınıza ve günaha gireceğinize işarettir. Evli çiftler içinse bu rüya kadının düşük yapmasına ya da engelli bir çocuk dünyaya getirmesine işarettir.

Rüyada Kanla Karışık İşediğini Görmek

Rüya sahibinin alacağı hayır mı şer mi olduğu anlaşılmayan bir habere işarettir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin zinaya bulaşacağına ve günah işleyeceğine delalettir. Bu rüya bazı yorumculara göreyse bir süre sıkıntı yaşayacağınıza fakat sabredildiği takdirde bu sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada görülen kanın bazı yorumculara göre rüyanın bozulması anlamına gelir. Fakat bazı yorumculara göreyse; rüyada kan görmek haram kazanç elde edileceği, emek sarf etmeden mal sahibi olunacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada fazla kan görmek elde edeceğiniz başarı ve kazançlara yorulur. Bu rüya gibi herhangi bir yaradan çıkmayan kanın görülmesi ise maddi sıkıntılardan kurtulunulacağına ve ferahlığa kavuşulacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın