Skip to Content

Rüyada Kahve Falı Baktırmak

Rüyada kahve falı baktırmak rüya sahibinin gereksiz ve faydasız işlere kafa yorduğuna, günah sayılan işlere kalkıştığına, hak yoldan ayrıldığına, dünya işlerine ve nimetlerine dalıp ahireti unuttuğuna işarettir.

Rüyada Tanımadığı Birine Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatında da fallardan umut besleyen bir kişi olduğuna delalettir. Bu rüya, rüya sahibinin gereksiz işlere kalkıştığına, gerçekliği olmayan işlere ilgi duyduğuna ve günaha bulaştığına şeklinde yorumlanır. Rüyanızda baktırdığınız fala inandığınızı görmeniz ise aslı olmayan haberlere inanacağınıza delalettir.

Rüyada Birinin Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüya sahibi fal baktıran kişiyi tanımıyorsa bu rüyayı gören kişinin hilekar ve yalancı kişilerle arkadaşlık ettiğine, onların laflarına inandığına, bu asılsız ve yalan laflara göre hareket ettiğine ve zarar gördüğüne işarettir. Rüya sahibi eğer rüyasındaki kişiyi tanıyorsa bu kişiden alacağı asılsız bir habere ve sizin hakkınızda düşündüğü hileli davranışlara işarettir.

Rüyada Arkadaşlarıyla Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiğine, kötü arkadaşlıklar kurduğuna, arkadaş olarak gördüğü kişilerin kendisine zarar verdiğine ve size sürekli yalanlar söylediklerine işarettir.

Rüyada Yaşlı Bir Kadına Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüya sahibinin kısa sürede alacağı müjdeli bir habere, bu haber sonucunda duyacağı sevince ve mutluluğa delalettir.

Rüyada Kahve Falı Bakan Kişinin Faldan Sonra Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin çevresinde var olan ve kendisine türlü türlü fenalıklar ve kötülükler yapan bir kadının mağlup olmasına, o kişiden gelen zararlardan kurtulacağınıza ve ferahlayacağınıza işarettir.