Rüyada Kaplumbağalar Görmek

Rüyada kaplumbağalar görmek ilim ve fazilete delalettir. İlmi vasfı yüksek bir kimseyle tanış olacağınıza ve hayatınızda bu kişi sayesinde manevi huzura kavuşacağınıza delalettir. Rüyasında bir kaplumbağa sahibi olduğunu ya da evine kaplumbağa girdiğini gören kimsenin yüksek mertebede olan bir kişi ya da bir din adamından destek göreceğine ve ilim ile doymuş bir kişi olacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası görmek vefalı biri olduğunuza, sağlıklı ve huzurlu bir hayat süreceğinize delalettir. Bu rüya aynı zamanda keyfi bir deniz turuna çıkacağınıza ve keyifli zamanlar geçireceğinize de işarettir.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Kaplumbağa yavruları ailenizdeki kişiler demektir. Bu rüya hanenize yeni kişilerin katılacağına, hanenizde bir kişinin yeni bir evlat edineceğine ya da ailenizdeki bekar kişilerin evleneceğine delalettir. Bazen bu rüya ev sahibi olacağınıza şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüya sahibinin hayatında aldığı kararlardan veya izlediği yollardan dolayı hataya düşeceğine ve çevresindeki kişilerle arasının bozulacağına işarettir. Aile bireyleriyle arasının açılacağına, herkesle irtibatını kesip yeni bir şehirde yeni bir hayata başlayacağına şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, karşısına yeni fırsatların çıkacağına ve iş hayatında aksaklık yaşamadan başarılar elde edeceğine yorulur. Rüya sahibi bekar ise evleneceğine, evli ise evlat sahibi olacağına ve dileklerinin gerçekleşeceğine de işarettir.

Rüyada Ölü Kaplumbağa Görmek

Rüya sahibinin ticari hayatındaki sorunlarını çözeceği manasını taşır. Sahip olmak istediğiniz bir mala değerinin altında sahip olacağınıza ve çalışmalarınızın sonucunda başarıyı elde edeceğinize işarettir.

Rüyada Kaplumbağa Yemek

Rüya sahibinin yeni bir işe ya da yeni bir aşka yelken açacağı manasına gelir. Eğer bu rüyayı gördüyseniz iş hayatınızdaki yeniliklerden korkmamalı, yeni tanışacağınız kişilere karşı tutumunuzu iyi tartmalı ve çevrenizde gelişen olayları iyi değerlendirmelisiniz şeklinde uyarılar mevcuttur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın