Rüyada Kalp Ameliyatı Görmek

Kur’an ve diğer kutsal kitaplarda kalpten binlerce kez söz edilir. Modern dilde bunu bilinçsiz niyet veya içsesiniz olarak tarif edebiliriz. Kalpler rüyalarda göründüğünde bu hala geçerli olabilir. Dolayısıyla, rüyanızda gördüğünüz kalp, verdiği mesajlar ile bilinçsizce ne hissettiğinizi, arzuladığınızı veya neye niyetlendiğinizi doğrular.

Rüyanızdaki kalp, sizin duygularınızı ve hassasiyetinizi, sempatinizi, vicdanınızı, sevdiklerinizi ve sevmediğiniz şeyleri gösterir, bu açıkça ilişkiler ve bazı zorlukları ile bağlantılıdır. Elbette, gerçek fiziksel kalbe de işaret edebilir. Rüyada kalp ameliyatı görmek gibi bazı rüyalar, kalp sağlığınız hakkında endişelerinizin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kalp Ameliyatı Olmak

Gerçek hayatınızda kalbiniz ile ilgili bir endişeniz varsa (yoksa da en az yılda bir kez kontrol ettirin) bu rüya, gerçek bir sağlık sorunu yaşayacağınıza dikkat çekiyor olabilir. Genellikle, kalp ile ilişkili ameliyat, sizi rahatsız eden duygusal bir durumu gösterir. Bununla birlikte, rüya, kehanetle gerçek bilinçdışından aldığı sinyalleri yansıtıyor olabilir. Değişikliklere alışmak zorunda kalacağınızı, bazı şeylerin ilerleyeceğini, genellikle tatsız bir deneyim yaşayacağınızı düşündür.

Rüyada Kalp Cerrahı Görmek

Spritüel olarak, bir kalp ameliyatı, zihninizin düşüncelerle meşgul olduğuna işaret eder ve sakinleşmek ve doğru bir yöntemin ortaya çıkması için şansa açık değildir. Bir rüyada kalp cerrahı, ruh sağlığınız için daha fazla bakım yapmanız gerektiğini gösterir.

Rüyada kalp cerrahı, iş ortaklarınızdan veya aile bireylerinden gelen tehlikelere işaret edebilir. Bu rüya, aynı zamanda hasta olan bir arkadaşınızın daha da hasta hale geleceğini ve bu durumun arkadaşınızla olan ilişkinizi daha da derinleştireceğini öngörür.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

haluk sayılı

rüyamda kalp kriz geçirmişim. veya kalp ameliyatı geçirmişim. taburcu olmuşum pijamalarla dolaşıyorum yatıyorum ama ziyaretlere ve iş yerimi ziyarete hep annemle gidiyorum eşim ve çocuklarım rüyada hiç yoktu

haluk sayılır

rüyamda kalp kriz geçirmişim. veya kalp ameliyatı geçirmişim. taburcu olmuşum pijamalarla dolaşıyorum yatıyorum ama ziyaretlere ve iş yerimi ziyarete hep annemle gidiyorum eşim ve çocuklarım rüyada hiç yoktu
kalp rahatsızlığım yok

hakan özkan

rüyamda kalbimdeki bir rahatsızlığın vücudumdaki motor hareketlere etkisi olduğu ve bir cihaza doktorlar tarafından bağlandığımda bu rahatsızlığın %52 oranında kalp ameliyatı olmam gerektiği yoksa daha kötü olacağım söylendi cihazdan çıktığımda istem dışı hareketler yapıyor kendimi kontrol edemiyordum korku içinde uyandım yanıtlarsanız sevinirim 50 yaşındayım saygılar