Rüyada Kısa Saç Görmek

Rüyada kısa saç görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda şansının açılacağına delalet eden rüya aynı zamanda berekette kavuşmaya, geçim derdinin son bulmasına, sıkıntıların bilmesine ve sürekli bir bolluğu yalamaya tabir olunur. Son derece hayırlı olarak yorumlanan bu rüya, rüyayı gören kişinin kötü günleri geri de bırakmasına, yokluğun ve zahmetlerin bittiğine, dileklerinin ve hayallerinin gerek olacağına ve güzel günlerin yakın zamanda geleceğine delalet eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek ve saçı kısa yaptırdığını görmek, rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, sıkıntıları atacağına, mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder. Yaşamındaki olumsuzlukların sona ereceğine, dertlerinin dermanını bulmaya ve mutluluğu sonunda yakalamaya delalet eder.

Rüyada Kısa Saçlı Kadın Görmek

Rüyada kısa saçlı kadın görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında zarar etmemek ve yanlışa düşmemek için çaba harcayacağına ve de dikkatli olacağına delalet eder. Rüya sahibinin yüklü miktarda bir kazanç elde edeceğine, büyük bir servette kavuşacağına bundan sonraki hayatında rahat ve de huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Kısa Saçlı Erkek Görmek

Rüyada kısa saçlı erkek görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı yeni iş ya da girişimlerde sık dokuyup ince eleyeceğine ve bu sayede de başarılı sonuçlara ulaşıp doğru kararlara da varabileceğine delalet eder. Son derece hayırlı olarak belirtilen bu rüya işlerde kazanç elde etmeye de yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Sunduz

Rüyamda yakın arkadaşımın fahişelerle gezdiğini gördüm. Arkasından koştum ama yetişemedim. Sonrasında saçlarımı kısa kestirdim. Rüyamda çok mutluydum ve kısa saçlı olduğum için hiç üzülmedim.